bugün

Hissetmiyorum.
Tamda bu noktada bir ekip çalışması söz konusu, hatanın büyük kısmı benim neden derseniz, çünkü güvendim inandım sevdim , Sadri babanın dediği gibi haddimi bilemedim Evleniriz yuvamız olur , benim olur sandım.
Bir sıcak bakışa çocuk gibi kanıyorum ben, azıcık sevildiğim zaman görmeyin halimi. Artık ne önemi var ki ışıklar söndü pusula şaştı ağır yol ileri kaptan.
En acıklı tarafı aklımın odaları cehenneme dönmüş iken dilime dolanan içimde ki fırtına kör kurşun ile diner mi isimli nakarat.

Belki bir gün bir şiirde karşılaşırız.
psikoloji kelimesinin ilk "i"si gibi...
Aşırı yorgun, bitkin, mutsuz, uykusuz ve hastayım...bomba gibiyim amk.
Çok mutluyum, ya da mutluluktan ziyade huzurluyum. Galiba dünyanın en güzel şeyi sahiden de karşılıklı sevgi.^^
uyuşmuş.
ne oraya aitim,ne de buraya ait .. araftayım. katlanamıyorum.
Tamamen berbat hissediyorum. Psikolojim bozuk, uyuyamıyorum.
john coffey gibi.

(bkz: i am tired boss)
hissedemiyorum.
Dünüm ve yarınım yok gibi.
En çok yapmak istediğim şey yok. Ulaşmak istediğim bir nokta yok.

Zaman tanrısının bir gün hazlarımı, inançlarımı, günahlarımı, sevişlerimi, acılarımı yok etmesini bekler gibiyim.
Daha iyi günlerim olmuştu.
Valla 9:30 dan beri kütüphanede olduğumdan hiçbir şey hissedemiyorum güzel kardeşim.
anormal hisediyorum.
Yarın çalışma gercegiyle karşı karşıya kaldığım icin berbat ötesi hissediyorum.
Son kez veda etti ve gitti. Üzüldüm doğrusu. Devam.
kime yürüsen siktir olup gidiyormuş gibi.
seçimle başa gelip cuntayla indirilen parti lideri gibi işte.
haftada iki kez banyo yapmak iyi geliyo.birinde kepek şampuanı,diğerinde normal şampuanla.bi de kantaron kıl dönmesine iyi geliyo,topuğa sürerken bulaşığı da oraya yetiyor.
bu ne yaa. herkes birazdan intihar edecekmiş gibi.
Sevdiklerimiz hiç ölmeyecek güveninde geçiriyoruz günleri. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her güzel vakit, yani her yarın, onlarsız geçecek günleri yakınlaştırıyor bize. Tabi bu paranoya ile yaşanamaz. Ama bunu bilerek yaşamak, belki de bize daha güzel bir yaşamın, daha kalite zaman geçirmenin kapılarını aralar...

Sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Bir an bile.
Askıya alınmış gibi. Ruhum, hayatım, hayallerim, bedenim..Ben askıya alınmışımda günü gelince belki bir işe yararım diye bekliyorum öylece.
Sınav haftası gelmesi adı altında yumurtanın olmayacak yere gelmesine mütevellit zorlanma duygusu durumu zuhur etmiş gibi.
Hissedemiyorum.
görsel
Kendimi tanımıyorum. Berbat.
Islak zemine düşüp, çakmakla kurutulmaya çalışırken iyice yakılıp ağzına sıçılmış sigara gibi hissediyorum.