bugün

boş durgun ve anlamsız, baktığım her şeyde asılı kalıyor bu his ve ben etrafımı git gide bu hisle dolduruyorum, zamanla içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve kendi içimde sonsuz bir döngüyle giriyorum.
çok acıklı, neyse gidip biraz varoluşçuları okuyayım da hüzünleneyim madem.
Sodayı hızlı içersin boğazın yanar ve gözlerin yasarır ya aynen böyle hissediyorum.
arabayı, çıkmaz sokağa inadına inadına sürmüş gibi hissediyorum. geriye alsam da tesiri yok gibi.
görsel
Böyle
Nickimi yazdım say.
Kötü hissediyorum.
bir mesaj bekliyorum ve bir türlü gelmedi. kötü.
annemin özel yemek takımı gibi.
sadece ihityaç duyulduğunda kullandığı normal zamanlarda yüzüne bile bakmadığı önemli ancak yalnız.
Evde bir seker var tam da evin orta yerinde duruyor annem yensin diye koymus.bizim evde seker dayanmaz hemen biter ama o sekere dokunan yok.tamda o.
Kandırılmış hissediyorum. insan tahammül edemiyor böyle haksızlığa. Kim bilir ilerleyen günlerde ne boklar çıkacak başımıza.

demişim haftalar önce. ve "sakla" butonuna basmışım. ilginç.

şimdi tembel hissediyorum.
Fazlasıyla gerginim. Ziyan olmasın diye a4 kağıdının her iki yüzünüde kullanan şirket, sahaya yedek eleman aldı. Acaba hangimizi postalıyacaklar bekleyişi var üzerimizde. Diğer çalışanların 15 ve 5 yıllık olduğunu ve tazminatlarını göz önüne alırsak 7 aylık ben en güçlü aday konumundayım.
Nanelo yesil cay icerken islak giydigim tisertun uzerimde kurumasini bekliyorum. Teşk.
Sevgilim var iyi hissediyom. Abi resmen sevgilim var yaaaaaa.
Yorgun ama huzurlu.
Resimdeki gibidir.
görsel
üşüyorum temmuz, sen ne ayaksın?
Gerçekleşmesi imkansız olduğunu bildiğim bir konuya körü körüne bağlanmanın verdiği tuhaf duygu...
görsel
görsel
Abla kutusunda büyük hissediyor.
''Başarısızlıkla sonuçlanmış bir hayat projesi'' gibi.
Biraz mutlu biraz sıkılmış biraz da uykusuz.
umarsız.
Kaba tabirle yarak gibiyim amk.
Kötü. Az önce kolum kesildi.

Kanamayı zor durdurdum. Ya tekrar kanarsa?
Sanki yalnızlık beni boğazlıyor ve bende umutsuzca kurtulmaya çalışıyorum.