bugün

Görünmez olup ışınlanmak isterdim he zihin okumda olursa süper.
Uçmak.

Para vermeden, havalimanına gitmek için adeta şehirler arası yolculuk yapmadan uçmak...
Zamanda yolculuk yapmak isterdim. Tarihi hayal etmeye çalışmaktansa, bizzat yaşamayı tercih ederdim.
Hastaliklari iyilestirme özellikle küçük çocukları.
insanların zihinlerini okumak.
Zihinlere düşünce empoze etmek, düşüncelerini yonlendirebilmek.

Aklıyla oynamak karşimdakinin.

Çocukluğumda sadece bir insanın aklından geçenleri öğrenmek isterdim, büyüdükçe bunun sadece acı vereceğini öğrendim. Çünkü insanların zihni bok pusur dolu.

Bu yüzden artık bunu istiyorum.

Dipnot: aklımla oynayan akıllı bıdıklara da hemen düşerim:d

edit: düştüm.
zaten tüm özellikler var yani hiç gerek yok.
hiçbişeye gerek yok.
Element bükme olabılır avatar tarzı.
ımmm görünmezlik.
(bkz: sylar)
ülke sınırlarını kaldırabilecek bir güç.
Bi bakista kimin ne bok oldugunu anlama ozelligi. Kalifiye insan sarrafligi yani.
hayal ettiğim olsun. fjktögklt. god mode off.
bütün özel güçlere sahip olabilme özel gücü. Niye bir tanesiyle yetiniyim ki insanoğlu dediğin aç gözlüdür.
Işınlanmak kesinlikle.
Hayvanların dilinden anlamak.
kesinlikle zamanı yönetebilmek olurdu, değiştirilemeyen ve müdahale edilemeyen tek şey. düşünsenize tarihin bütün kara lekelerini silebilme gücüne sahipsiniz. ölümlerin hepsini engelleyebilir ve kimin dünyaya hakim olacağı siz karar verebilirsiniz tarihteki her lider ve damga vurmuş isimle arkadaş olabilir ve akıl alabilirsiniz. herkesin kaderini etkileyebilir, sonsuz yaşam, para ve gücü sonsuza dek elinizde tutabilirsiniz.
Muhatap olduğum insanların akıllarından geçen gerçek düşünceleri bilmek isterdim.
insanların düşüncelerini okuyabilmeyi isterdim.
zenci olmak isterdim ya da en azından zenci gibi hissetmemi sağlayacak özel bişeyler *
ışınlanmak isterdim kesinlikle.
insanların hafızasını kontrol edebilmeyi.
istediğim kişinin hafızasından istediğim şeyi silebilmeyi. kendi hafızam da olur.
Zamanı geri alma gücüm olmasını isterdim.
küçüklükten beri bu soruya verdiğim cevap hiç değişmedi. uçabilmek isterdim. ve şu harika videoyu izlerken bile nefes almayı unuttuğum anlar oldu itiraf ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=owiwCIhc0I0
Gecmise simdiye ve gelecege mudahele edebilmek isterdim.