bugün

zenginden alıp fakire veren bir insan olmak isterim. (bkz: robin hood)
Umutlu mutlu umursuz.
Biraz hırstı tek eksik noktam bu heralde .
Karamsar.
hayvan gibi bir insan olmak istiyorum, çünkü birtek onlar doğdukları gibi masum yaşar ve ölürler.
Teknik olarak insan olmak istemiyorum. Bir cyborga ya da robota evrilmek güzel olurdu.
buraya nasıl bir insan olmak istediğinizi yazmanıza gerek yok, çıkın dışarı ve olmak istediğiniz insan olun.
Güçlü.
Mutluluğu kendinde arayan.
Kimseye bel bağlamayan.
Ne istediğini bilen.
Geçmişi daha az düşünen.
Sokaktaki köpeğe gösterdiği sevginin yarısını kendine gösterebilen.
Bahçedeki ağaca duyduğu saygının çeyreğini kendine duyabilen.

Benliğimde taşıdığımdan tamamen farklı birtakım özellikleri olan, herkes gibi, herkes kadar tasasız bir insan...
Beynim olmasa çok mutlu olabilirdim sanki.
Ölü.

En rahatı.
olduğum gibi kalmak, yeterince istediğim gibi biriyim.
böyle çok sevişen.
Daha az öfkelenen. Daha anlayışlı daha sakin daha huzurlu. Daha umursamaz. Hani adamda peygamber Sabrı var resmen cümlesinde geçen adam olmak istiyorum.
Mantığı ile hareket eden bir insan olmak istiyorum. Icimden geldiği gibi davranmak yerine stratejiler yapmak istiyorum. Insanların şu kırılmayacakmisim gibi davranması olmazdı en azından.
insan olmak istemiyorum. komodo ejderi olmak daha iyi.
Her huyumdan memnunum da fazla sinirli ve kuruntulu olmasam her şey daha güzel olacak diye düşünüyorum.
Hz. Ali "insanlık bir nimettir herkese nasip olmaz." demiş. işte ben, herkese nasip olamayan insanlardan olmak isterim.
notalardan ve kitaplardan başka bir şeye ihtiyacı olmayan,

hayattan hiçbir beklenti içerisinde bulunmayan,

çok dinleyen, az söyleyen.

çok ağlayan az gülen bir insan.
Ölü bir insan.
Bilge olmak istiyorum.
Öyle şak diye akla gelmeyen ama gelince de insanın tamamen rahatlayıp "hah o halleder bunu" deyip alnının terini sildiği bir insan olmak istiyorum.
Olmak istemiyorum. Görünmez falan olmak istiyorum hatta.
insan değilde uzaylı olsam şu gezegenleri çok merak ediyorum bir bir gezerim.
- ben evin efendisi olmak istiyorum.

- ben "kedi" olmak istiyorum.
Kimsenin umrunda olmayan ve belirli kişiler tarafından tanınmak istenen bir insan.
Fazla arkadaş, fazla fok.