bugün

üye olduğum sitedir ehl-i müslim bir bayanla izdivaç kurmak amacım.
gerçek hayatta üstünden geçen kadınların haddi hesabı olmayan site.
gerçek hayatta amı götü dağıtmaktan başka aktivitesi olmayan kadınların bulunduğu site.
sonrada buraya üye olup.
"rabbim gönlüme göre verir inşallahhhhhhhh"
"evlenmek amacı olmayanlar yazmasın."
"sadece evlenmek istiyorum gönül eğlendirmek isteyenler yazmasın."
diye çok ciddi bir şekilde siteye üye olan amcıkların sitesi.

hayatta yediği yarrağın haddi hesabı olmayan kancıklar. burda bir ciddi bir evliliğe adapte muhabbet ediyor ki aklınız durur dostum.

ben antalyada animatörlük yapan bir motorun burda tesettürlü fotoğrafını gördüm.
sen gerisini hesap et.
(bkz: bi koca bulsakta siksek)
bir çok arkadaşlık veya evlilik sitelerine göre neredeyse bot üyenin bulunmadığı web sitesidir.
şöyle ki;
bir çok bayan üyenin bile gold üyeliği -ücretli- bulunmaktadır.
ve herhangi bir arkadaşlık sitesine girdiğinde belki 10larca mesaj gelir standart üyeye mesaj yaz cep vereyim mesaj yaz msn vereyim. gibi mesajlar bunun gibi bot mesajlara kanıp üye olunanlarda bulunmaktadır.

internet üzerinden evlilik nasıl olur bilemem ama sitenin alt yapısı veya yönetimi bakımından bot üyesinin bulunmadığı her üyenin reel bir üye olduğu hatta aynı ip adresinden farklı üyelikleri fark edince aynı ip üzerinden bütün rumuzları silen bir site.
bir evlilik sitesi. ana sayfada bir adet hadis-i şerif bizleri karşılıyor.

--spoiler--
nasipse.com nedir?
eğer amacınız sanal ortamda gönül eğlendirmek, chat arkadaşı bulmak, flört etmek ise yanlış yerdesiniz. nasipse.com un en temel amacı, evlilik niyetinde olan insanları buluşturmaktır. dürüst, samimi, halis niyetle hayat arkadaşı arayan insanları aramıza bekliyoruz. belki de nasibiniz burada! hayırlı bir iş için geldik!
--spoiler--