bugün

Hayır demeyi bilen bir insan olmak isterdim . Hayır diyemiyorum nalett.
olduğumun tam zıttı. Acep nasıl olurdum??
Aha böyle

görsel
en azından bir (1) insan tarafından çok sevilen bir insan olmak istiyorum.

t: istemdir.
eskisi gibi. okuduklarım, gördüklerim kendimi ne kadar korumaya çalışsamda her gün biraz daha katı, daha umursamaz biri olmamı sağlıyor. eski "ben" daha naifti.
insanlıktan nasibimi istiyorum.
geleceği düşünmek istemiyorum ama bu elimde değil. her konuda plan yapmak zorunda olduğumu hissediyorum. bu da bana resmen zincir vuruyor. lanet olsun.
Daha fazla sakin. Daha az merhametli. ikisi de zarar ziyan benim için çünkü.
insalığa faydalı olmak istiyorum. Keşfettiğim, bulduğum veya yanlışları düzeltip insanlara doğruları gösteren biri olmak istiyorum. Herkesin teşekkür edeceği biri, şu kısacık ömrümde kendimden bir iz bırakmak istiyorum.
kimse tarafından sevilmeyen, toplumdan dışlanmış, kendi içinde özgürce yaşan bir insan. işte bu sınırsız özgürlüktür. ve hiç bir toplumsal güç veya kanun beni engelleyemez.
Odun olmak istemem, sap yaparlar. Sapta olmak istemem baltaya takarlar. Balta olmakta istemem ağacı keserler. Ama bu çemberde dönüp dolaşıp odun oluyorsun.
Umursamaz.
Memnunum halimden. Belki biraz daha fit olabilirdim. Kafa dengi birini bulsam evlenirim hatta hazir gibi gibiyim.
Zengin... hadi gencler samimi olun sikmisim iyiliği
Hırslarından arınmış bir insan.
Sürekli kitap okumak istiyorum. Umarım hayattaki bu şansım ilelebet yok olmaz. Olm çok zevkli lan. Öğrenmek aşktır. Kitaplar beni hayata bağlayan en ehemmi unsurlar.
Allaha bin şükür olduğumdan memnunum.
Buick electra 1977si de olan biri olsam yeter. Geri kalanindan memnunum zaten.
Mutlu.

istediği şartlarda yaşayan.

Sağlam insani ilişkileri olan.

Gerçi ikinci çok genel oldu ama can sağ olsun.
insan olalım da, nasılını tartışırız.
Gamsız, sabahları tık diye uyanan, kafasına koyduğu şeyler konusunda umutsuzluğa düşmeyen..
(asla olamadı)
Miyop olmayan . Birazda sicak bi tavrim olabilirdi .
iyi bir insan olmak güzel şeylerin başlangıcıdır.
Azimli sebatlı.
Sakin, başına gelen olaylar karşısında paniğe kapılmayan, çok da takmayan, hayatın değerini bilen ve sevdikleri hep yanında olan biri olmak.