bugün

namus bacak arasinda degil beyindedir önermesine göre daha fazla taraftar toplayacak önerme.
klasik turk erkegi dusuncesi.
Namusu beyinde tamamladığı zaman, bacakları ile icraata sokacağına inandığım, kesinlikle "doğru" bir önerme !
doğru olduğunu savunanların her daim kendilerini kollaması gerekir.

(bkz: dikkat edin götünüze kaçmasın)
+hayatım senden önce beni çok hoplattılar.
-aaa dert etme tatlım namus anlayışım beynimde benim.
+hımm. godoş!
- .rospu!
namusun sadece kadın olgusuyla ilgili oldugunu sanan zihniyetin pek bi yaratıcı önermesi.
Namus, beyinde yada bacak arasında degildir, zira namus, bacak arasına giren kişinin, nikahlı mı nikahsız mı oldugu gerçegidir. burda bahsi gecen namus, hem kadın, hem de erkek için geçerli bir kavramdır.(tabiri caizse hem acan, hem giren için gecerlidir.)
buna inanan dişi varlıkları yalan söylemeye iten sözdür.

örnek:
adetli bir gününde ayşe erkek arkadaşının evine gider, erkek ayşe eve gelir gelmez soyunmaya başlar, bi güzel kaynaşırlar. iş bittiğinde çarşafı hemoglobinli gören erkek "bana bakire olduğunu neden söylemedin" dedikten sonra "merak etme aşkım, gül kokulu ayşem, seni ortada bırakmiciğim.." diyip, hayatı boyunca sevgilisinin daha önce başkası tarafından hoplatılmamış olduğu düşüncesiyle övünür. halbuki ohooo... sonbaharda rengi solan yaprak sayısı kadardır ayşemizin cinsel aktiviteleri.
bir de fatma vardır, fatma daha önce biriyle cinsel ilişkiye girmiştir. ve bir sonraki erkek arkadaşına bundan bahsedince, ayarı yemiştir..
namus cinayetlerinin alt yapısını oluşturan cümle.
çükü olduğu için üstün insan olduğunu sananların cümlesi.
hayatını beyni değil,bacak arasından yöneten ademoğlundan beklenen cümle.

edit: ver buna da eksi oy ver.istersen fake hesap aç ordan gir ver,ama bu senin mallık levelını düşürmez ki.
(bkz: mal)
(bkz: namus labirenti)
beyni bacak arasında olanların söyleyeceği tarzda bir sözdür.
bati kültürüne kendini kaptirmis türk erkeginin benimsemedigi söylem.
namusu kadın vucudunun kilit noktasına yükleyen yobaz erkek söylemi.*
soğan zarı kadar değerli zara takıp, hayatı kukudan anlamaya yarayan düşünce biçimi.
(bkz: namus diye birşey yoktur)

hadi bakalım...
(bkz: bi siktir git çay koy)
zira #2566747 nolu entryde belirttiğim gibi insanın içinde orospuluk olmayagörsün. ne yapar eder bacak arası mevzusunu halleder. oysa insanın içinde orospuluk yoksa durum değişir. nedir yani bu başlığa göre tecavüze uğrayanları asalım mı?

dedirten saçma önerme.
(bkz: tam yerini söyleseniz de rahat etsek)

cem karaca ne güzel söylemiş:

-namus belasına kardaş verdiğimiz can bizim.
her haltı yiyip de kendini saf göstermeye çalışan insanların avuntusu olan laf.

"Bundan 3 yıl önce sevgilinin evine gidilir. Biraz oynaşmadan sonra sevgili bakire olduğu için anal seks yapılır."

tırnak içerisindeki satırlar itiraf.com daki bir itiraftan alıntı.

şimdi arkadaş, bir dakika zihin jimnastiği yapalım. evlendin, ilk gecen geçecek.. aynı yatağı paylaştığın kadının daha önceden tüm bunları başkaları ile yaşamış olduğunu için kaldırabiliyorsa devam et "namus beyindedir" geyiğine... karın bakire ama her türlü haltı yemiş ve sen bundan habersizsin. evet namus beyinde! hayat arkadaşınla daha başlangıcın yalanlarla başladı ve devam ettireceksin. bravo, miden pek sağlammış. (namus hala beyinde) yok yok evliyim ama uygunum denen internet sitesi sana kimin daha saf olduğunu pek iyi açıklıyor. (sevgili arkadaşım, tüm bunları düşünebilmen için senin bakir olman da lazım. yani daha önceden sen başka kadınlar ile düşüp kalktı isen hiç düşünme bunları.)

şimdi bana sakın tüm erkekler evlenmeden önce kadınlarla yatıyorlar geyiğine girmeyin, kesinlikle böyle bir şey yok. bu kesinlikle temiz erkeklere iftiradır. ki evlenmeden önce ilişkiye giren erkekler gidip de erkeklerle ilişkiye girmiyorlar, yine işin ucu kadınlara dokunuyor...

bir de daha önceden deneyimi yok diye bakir erkekleri küçümseyen arkadaşlara diyeceğim laf yok...

edit: düzeltme, sevdiğim bir yazarın talebi...
kaç tanım geçti üzerinden bu başlığın daha tespit edemedik şu namussuz'un yerini. sanırsam, g noktasından daha karmaşık bir koordinatı var. *
namusu buzağı sanmakla yetinmeyip bi de öküzün altında arayanların içinde bulunduğu tartışmadır.
şurdan eklemek istiyorum;
(bkz: ahlaksızın gündüz yaptığını ahlaklı gece yapar)
doğanda var arkadaşım sevmek sevişmek,neyden kaçıyosun ya da doğasını istediği gibi yaşayanı ne hakla namussuzlukla suçluyosun?belediye izni olmadan seks yapamaz mı insanlar?kişiliklerini yaşamaktan utanan,dünya görüşü bacak arası açıklığıyla orantılı olan insan söylemidir.
insanın beyni işlevsiz olunca namusu bacak arasında taşır tabi, çok doğal bu..
ya şundadır ya bunda,helvacının kızında.