bugün

kötü bir davranıştır.

beyin gelişimi tamamlanmamış böyle yazarları banlamazsan gelir sözlüğüne sıçar. biz de bokuyla oynarız.
Dedenin khan chi yee kung fu stiliyle o bacağı adamın g.tüne sokmasıylada sonuçlanabilir, aman diyiiiiim.
Namaz kılan yobaz mı oluyor amk çocuğu siktir git başka yerde öt .
Dede rükuda iken yapılan ahahahahah diye güldüren eylem.
Dede de güler bence.
namaz kılmak yobazlık mı amk kafiri?
her türlü şiddete karşıyım efendim. tekme atmak tabii ki 200 yıl önce ve ya 200 yıl sonra suç ise. suç kavramı kafa karıştırıyor.
Eger bu dede su ataturk hakkinda ileri geri konusup,din adi altinda milletin beynini yikayip , gerici ve yobaz eylemlerde soylemlerde bulunuyorsa tekme atmaktan zevk alacağım olaydir.
Yobaz dedenin piç torunu. Buradaki piçi orjinal anlamı ile söledim.
Yiyorsa babaya at dediğim eylem.
Dedeye küçük bir şaka yapmaktır.
Çok büyük ayıp etmektir arkadaşlar. Din ibadet falan bunlarla dalga geçmeyin bari. Ayıp ayıp.
Bugün yaptığım muhteşem eğlenceli eylem.
Bir insanın inancına saygı göstermeyen gerçek yobazdır bunu yapan.

Not: dindar falan değilim.
Az evvel gerçekleştirdiğim eylem.Ne bu böyle bir aşağı bir yukarı.zaten 150 yaşındaşın dede kalp krizi falan geçireceksin.
Büyük ayıp etmektir. Dedenin namazının bozulmasına sebep olur.
Dedeme yaptım az önce çok pişmanım. Umarım bu cumartesi şeytana kurban verirken bi ipnelik yapmaz.
Her şeye rağmen seni seviyorum dede.
Vicdanı olan insanın yapmayacağıdır.
Allahtan vicdansızım.
Entry nick uyumu. Adam kılsın namazını irgalamaz kimseyi herkesin dini kendine usta demek istediğim yazar.
mahlası ile eş değer yapıya sahip olan yazarcık beyanı .
Zaten mirası da amcanlara bırakacaksa müstahaktır.
dede yatalak olabilir, dikkat.
Yobaz görmek istersen aynaya bak at organı. Her ibadet eden yobaz mı oluyor yani zihyetine soktuğum. Kiliseye giden dindar hristiyanlarda mı yobaz atın oğlu.

Puşt nasıl sinirlendirdi beni.
Dedenin ibadetini zulüm altında yaparak daha fazla sevap kazanması için yapılan eylem.
Dedeye laik bir ülkede yaşadığını hatırlatmak için yapılandır. Hadi eyv.
ne zevk alıyorsun bundan?