bugün

efendim dunyanin an be an daha cok kuresellestigi 2015 yilinda hala namaz kilan insanlarin cok afedersiniz ama koylu insanlar oldugu, koylu insanlar olmasa bile kirsal kesim insaninin kafa yapisina sahip oldugu gercegidir.
yahu insanlar bilimde ilerliyor, kendini gelistiriyor, caga ayak uyduruyor.
biraz modern olun artik ya.
herseyi ben mi soyleyecegim ?
Evet. Namaz kılan köylüdür. Köy, bugünkü anlamı ile ufak belde olabilir. insanlığın ilk medeniyeti bir köyde kurulmuştur. insanlığının nereden geldiğini bilmeyen yazarın iddia ettiği önerme, başlık.
kadıköy ve bakırköylü insanların tepki gösterdiği sorunsal.

şu an tencere tava alıp protesto ediyorlar.

hanım kızımıza buradan bir adet parçalanabilir atom gönderiyoruz. kendisi uğraşmasın boş yere.
Tam anlamıyla yanlış bir önermedir.
Bunu daha önce yaptılar bir faydasını görmediler yazarcan. Sen git kumda oyna.
Kendime 7 gün 24 saat namaz kılan robot yaptığım için o benim yerime namazımı kılıyor. Şimdi kim köylüymüş söyleyin bakalım.
Aselsan da calışıp namaz kılan mühendise, bu başlığı gösterdim tebessüm etti.
Madem bu kadar kin var peki öyle olalım. Köylü milletin efendisidir.
Şehirlerde ki camiler neden doluyo o zaman. Şehir de yaşayanların hepsi mi köylü? Beynini siktim. Agzımı bozdurdu yine.
aci gercektir.
illa namaz kilicam diyorsaniz sizi koyunuze alalim.
o da milletin efendisi olma durumu.
dangalaklık beyanı olan değerlendirme. illa ayrımcılık yapacaksanız sizi de vatan toprağınız olan genelevlere alalım.
namaz kilanlarin kabul edemedigi aci gercektir.

namaz kilmak isteyenleri koylerine alalim bir zahmet.

modern olamiyorsunuz bari goz onunde durmayin.
(bkz: babası köylü yazar beyanı)
görsel
Bir şeye inanıp gereklerini yerine getirme ile modern olma arasında bir bağıntı yoktur. SaÇma sapan bir öneri ayrıca bir zamanlar köylü milletin efendisiydi şimdi yanlış politikalar ve sizin gibiler yüzünden soytarısı yapılmaya Çalışılıyor.
cehaletin torunu.yobazlığını namazla ölçtüğün kişilere yalvaracaksın öteki tarafta...
köylü milletin efendisidir.

en köylü kılınalım.
cehaleti boyundan büyük yazar beyanı.