bugün

(bkz: evren yaratılmışsa erdoğan içindir)
doğru önerme. o yüzden islam coğrafyası duacısıdır. ve sırf bu yüzden sırtı yere gelmemektedir tüm badirelere rağmen.
tahminimce 2003 den önce yaşamayan , ezan sesi duymayıp, namaz kılan insan görmemiş şahsın düşüncesidir.
Fred Çok komiksin. Yıh yıh yıh. Barni yi andım bu akşam.
(bkz: kul hakkı yiyorsak erdoğanın sayesindedir)
hangi erdoğan bilal mi tayyip mi?

ona göre kalkıp adına şükür namazı kılıcam.
Erdoğan sadece vesiledir işe bir de bu yönden bakılmalı. Sonuçta size bir mektup geldiğinde postacıya değil mektubu gönderene minnet duyarsınız. Zira postacı zaten yapması gerekeni yapmış size getirilmesi gereken mektubu ulaştırmıştır. Mektubu getirmesi vazifesi getirmemesiyse suçtur.
tayyip nerede ise kıble orada kafası. hz.muhammed kim o zaman arap bedevisi mi ?
din birikimi olan bazı insanları putlaştıran cahil insan söylemi.
Artık namazlar allah rızası için değil, gösteriş için kılınıyor. Unutmamak lazım.
O kadar da değildir. Oldu aldığımız nefesi de erdoğan'a borçluyuz. O gelmeden önce de namaz kılıyordu insanlar. O yokken de vardı camiiler. O yokken de oruç tutup hacca gidebiliyordu büyüklerimiz. iyi ya da kötü ama yapabiliyorlardı.
(bkz: padişahım çok yaşa)
islamı da o getirdi hatta o bir peygamber (haşa) ona dokunmak bile bir ibadet o allah'ın tüm vasıflarını üstünde toplamıştır onu üzmek allah'ı üzmektir çünkü o recep tayyip erdoğan.

hemen eksi basıp şikayet etmeyin. tüm bunları akpkk'lı milletvekilleri yalakalık yaparken çizgiyi kaçırarak söylemiştir. sözler sizin akpkklı milletvekillerinden alıntıdır. araştırırsanız doğru söylediğimi görüceksiniz.
sekil a şirk!
rabbin ne diyordur acaba bu söze.?

bide bitmeyen tukenmeyen bu kronik mağdur durumu ne?
bu topraklarda yasayan her kesimden insan acilar cekti....kimse kimsenin acisini sineye cekmesin.

ibadet rant prim cikar icin degildir. bu topraklarda biri sokakta abdest aliyor camiye gidiyor secde ediyor diye ustune yurulmemisdir.
dagilin artik.

2002den oncede muslumandiniz ve ibdaetini yapiyordunuz.
Bir gerizekalı söylemi.
(bkz: muz tarikatı)
Doğrudur. Eskide bazı camilerde namaz kılınamıyordu. Bazı camilerde yer yoktu. Sokaklarda namaz kılıyordu millet.

Bu herif geldi, millet dinden soğudu, artık camilerde yer var, namaz kılınabiliyor camilerde.
"secdeye yattığında arkadan giren çıkanın haddi hesabı yok ama naber? onu napcaz?" denilesi tespit. * çanakkale savaşı'ndan önce namaz kılan askerlerin zamanında da erdoğan vardı di mi? he canım he. devam et sen.
hüloooğ.

kıl dönmesi de olabilir.
sanırım beyni yerine götüyle düşünen sayısı hızla artıyor sözlükte.
yok artık daha neler dedirten laf..
Erdoğan sayesinde müslüman olduk ondan önce pagandık biz.
(bkz: nasıl müşrik oldum)
Bir"kul"için
ibadet ediyorsan, etme.
Daha az günaha girersin.
akabeden önce zatanisttim

şimdi ateist oldum.
erdoğan vs allah.
kimin sayesinde acaba.şirke baya yaklaşılmış.
güncel Önemli Başlıklar