bugün

Erdoğan’la direk alakası yoktur belki hasbelkader psikolojik etkilenme olabilir ama insanın nefsidir bu hareketi yaptıracak.
hayır, hiç de demiyor ki seneye erdoğan gidince bizim içimizden geçecekler...
Bu nihavent isimli yazar kesin ak parti üyesi. insan bu kadar körü körüne savunmaz çünkü. Bunca yıldır namaz kılınmış ülkede bunu söylemek şaşırtıcı. Ayrıca namaz kılmak için birine ihtiyaç yoktur. inanmış olmak, namaz kılma niyetinin olması ve temiz bir yer bulman yeterli.
görsel

Kıbrıs Barış Harekatı'nın başlamasından kısa bir süre önce
Çıkarma Birlikleri Sancak gemisi T.C.G. Ertuğrul gemisinde
zafer duası eden Diyanet işleri Başkanı Dr. Lütfi Doğan ve Mehmetçik.

https://twitter.com/yzbpr...tatus/1524069225916248065
onu bunu bilmem de artan ateist deist agnostik vb olanların sayısında ki müthiş artış veya benim gibi camiye gitmeyi bırakanlar da ya da dinden soğuyanlar da namaz kılmanızı sağlayan insanlar yüzünden olduğunu unutmayınız.
belki chp engellemiyorsa o yüzden öyle düşünüyorlardır.
(bkz: toplanak allah diyek).
seneye nasıl namaz kılacaksınız o zaman?
saolsun tayyip ufkumu açtı gidiyim şu kurana bir de türkçe bakıyım bu nasıl iştir dedim. deist oldum çok şükür tayyibime.
şimdiler namazı gösteriş için kılıyor , göstermelik . Maun Suresi Vay o namaz kılanların haline ki: Onlar kıldıkları namazdan gâfildirler. Onlar gösteriş yaparlar.
O gelmeden önce kafir dik.
kimin sayesinde namaz kılınıyorsa ona dua edilmelidir.
baş örtülü kızları okullardan yaka paça atan o ç laikleri unutmadık . dübürünüz sıkıysa atsanıza şimdi .

o çocukları sizi .
imanlılar ebu cehil zamanındada firavun Nemrut zamanındada 28 şubattada namazını kılmıştır.yalakalığa gerek Yok biraz onurlu olun.
bu kadar çabuk ve hızla kandırılabilen bir zekayla müslüman olacaksan gel, vazgeç bu tez gönüllükten.
Namazlar,artık devlet ihaleleri için var oldu.
Koparırsan 4 rekatda, şükür namazı.
namazını kılabiliyorsan şayet,
yatıp kalkıp erdoğana dua et,
senin gibi dürzülerin yüzünden,
dininden de soğuyacak bu millet..

yoksa neyzen tevfik'in şiiri böyle değilmiydi?
erdoğan vs allah.
kimin sayesinde acaba.şirke baya yaklaşılmış.
akabeden önce zatanisttim

şimdi ateist oldum.
Bir"kul"için
ibadet ediyorsan, etme.
Daha az günaha girersin.
(bkz: nasıl müşrik oldum)
Erdoğan sayesinde müslüman olduk ondan önce pagandık biz.
yok artık daha neler dedirten laf..
sanırım beyni yerine götüyle düşünen sayısı hızla artıyor sözlükte.
hüloooğ.

kıl dönmesi de olabilir.