bugün

bms'in bir bölümünde thad'in ağzına dolanan sözcük.
(bkz: blue mountain state)
(bkz: thad castle)
"merhaba" ve "hoşçakalın"ı bir arada bulunduran kelime, nepal dilinde. düşünsenize, her gidişin bir de gelişi vardır ya da gelişin gidişi vardır anlamlarını bir arada bulunduran başka bir kelime var mıdır, bilemem ama olabilir de... ne hoş bir kelime!
lost'un fenomen repliklerinden biri (bkz: lost).
(bkz: namaşkar)
hindistan selamı ( eller göğüste,birleşik ) anlamı ise "içindeki şeylere saygı duyuyorum"
bir nevi en el hak. bir nevi ama.
" içimdeki tanrı, içindeki tanrıyı selamlar " demektir.
selaminaleyküm' ün indu versiyonudur.
(bkz: rüzgar gibi geçti)
başlığının altına entry girilmesi yasaklanması gereken yazar.
selebriti olma yolunda hızlı adımlarda ilerleyen yazar. bu hızla giderse uçar kanımca.
allah bile insanları dikkat çekmek için yarattıysa ben neden dikkat çekmemeyim, müthiş bir deham ve inanılmaz yeteneklerim varken bunları sizden saklayamam, herkes görsün; görsün ki, ne kadar alçakta olduğunun farkına varsın ve bana ulaşmak için çaba göstersin.
sözlükte heyecan aramış bulamayınca farklı yollardan kendini tatmin etmeye çalışmış kendine göre başarmış allahına şükretmiş güldürmüş yazar.
kendini akıllı sanan yazar*.
sözlükteki yazarları karınca gibi göredüğünü söyleyen yazardır. helyum gazını fazla alınca böyle havalara uçmuştur lakin bir süre sonra aşağı inecektir kendiliğinden.
fikir alışverişi, deşarj, bir şeyler üretebiliyor olduğunu görmenin mutluluğu gibi nedenlerden değil, dikkat çekmek için yazan yazar.

ayrıca insanların bireyciliğini farkettiği ve kelimelerle oynayarak da olsa amacını kabul ettiği için tebrik ettiğim yazar**, ancak bireyciliğin farklı türlerde dışavurulabileceğini görmesi gereken yazar.

egoist yazar. bana itici gelse de kendisini bu yüzden suçlayamayacağımızı bildiğim yazar.

yalnız bu düşünceleriyle dini düşünceleri aynı zihinde nasıl uyuşturduğunu merak ettiğim yazar.
dikkat çekmek için yazıyor diyenlere yıllar önce farklı platformlarda sorduğum soruyu soruyorum:" velev ki ben dikkat çekmek için yazıyorum; ya sen?"

komik olmayın lütfen, benden yararlanmaya çalışın, ama böyle daha aşağı inerseniz sizi karınca gibi görürüm, yazık olur, tabi bana bir şey olmaz.
ilgi çekmek için her türlü yola başvurabilecek birisi olduğunu gösteren kendisini çok suçlamak istemesemde muhtemelen kompleks sahibi yazar.
şehvet düşkünleri diye laf attığı insanlardan * farkı olmayan *. dikkat çekmekten başka amacı olmadığının kendisi de farkında. çekmedi değil hani.
(bkz: kız olsam vermezdim)
cok ilginc bir kısa filmdir, emek harcandığı belli sahneleri ile havada kalan bir konu. ama akılda kalıyor.
(bkz: berbat bir baslik igrenc bir entry bos bir yazar)
drnirvana'nın yeni nick'i.
lost dizisinde laboratuarlari tanıtan kasetlerde konuşan adamın başlangıç ve bitişte kullandığı, selamlama sözcüğü.
bildiğimiz namaz ile aynı kökenden gelir bu kelime.
(bkz: farsça) (bkz: sanskritçe)
lost adlı dizide dharma teknolojinin kıl adamı tarafından sürekli film bitişlerinde "namaste and good luck" cümlesiyle kullanılan kelimedir.**