1. 1.
  naim ünver 1971 eskişkehir doğumludur. kastamonu üniversitesi'De * öğretim görevlisidir. program geliştirme , ölçme ve değerlendirm derslerine girmektedir. Çocuk Gel. ve O.Ö.Eğt dalında lisans ;
  Çoçuk Gelişimi ve Eğitimi dalında yüksek lisans yapmıştır. başarılı bir hocadır .
  (bkz: nadas kadınları) adlı kitabın yazarıdır. ayrıca şiirleride bulunmaktadır .
  1 ... sevdalinka
 2. 2.
  aşık olunası adam. hocam. üniversitede hiçbir hocanın öğretemediği şeyleri dershane ortamında öğretiyor. ne desem ne kadar övsem az. çok zor konuları bile bir örneğiyle kolaylaştıran adam, hayatı ve kadınları iyi tahlil eden adam. dipnot: karizmanın karşılığı o giyinir ve herkes susar.
  edit: kastamonu üniversitesi eğitim fakültesi'nde öğretim görevlisidir. program geliştirme, ölçme ve değerlendirme gibi eğitim dersleri vermektedir.
  türkiye'de eğitim konusunda yapılan her işte söz sahibi olan akedemisyenlerdendir.
  ... garfieldelif
 3. 3.
  yarın kpss ye girecek ögrencilere şu şekilde başarılar dileyen kastamonu egitim fakültesi hocasıdır.
  dostlar!
  yarın her şeyin sonu değil ama birçok şeyin başlangıcı olabilecek bir gün.
  canlar!
  keşke böyle öğretmen seçmeseydi devlet. freud'la erikson'un sidik yarışına girdikleri fantezilerini bilmek durumunda kalmasaydınız. kendini gerçekleştirememiş bir adamın piramidine ait basamakları ezberlemekle o güzel günlerinizi zayi etmeseydiniz. piaget'in insanları sınıflayan zihinsel kast sistemiyle heba etmeye mecbur bırakılmasaydınız aylarınızı. köpek kelimesinin aklınıza ilk olarak pavlov'u getireceği klasik şartlanma sendromuna maruz kalmasaydınız keşke. ülkemin 60 öğrenci mevcutlu sınıflarını bilmeyen ama her boku bilen, öğrenciyi almış gibi gösterip, kendini dünyanın merkezine alan dewey'i bir problem haline getirmeseydiniz şu üç günlük dünyada. başarmanın değil yaşamanın bile tesadüflere dayalı olduğu ülkede, formal dengeyi öğreten, iki gözüyle şu çektiğiniz cefayı görmeyip, üçüncü göz kuralını soran sistemi, hayat yükü haline getirmeseydiniz keşke. keşke bir sınıfın kitap cümleleriyle yönetilemeyeceğini bilenler tarafında yönetilseydi ösym. ki sınıfta bir olumsuzluk olduğunda ilk yapılması gereken sorunun nedenini anlamaktır. devlet elbet bir gün sorunun nedeninin kendi olduğunu anlayacaktır. ki benimki biraz pragmatist bir hayaldir. sınıfın en az %50 sinin iyi not almasını sağlayıncaya kadar sınav yapılan bir ülkede, standart sapmalar ve bağıl değerlendirmeleri hesaplamak durumunda kalmasaydınız. ki bir eğitim sistemi çarpıksa, ister sola , ister sağa çarpık grafiği doğru yorumlasın öğretmen adayları, ne işe yarar. kohlberg'e bakarsan gelenek sonrası 6. aşamada evrensel ahlak ilkeleriyle ilgili bir yazıdır bu. ama sallamayınız o aşamaları hatim etmeyi, herkes için iyiyi isteyiniz kafi. uzatmayayım yarın kimileri için sıradan, sizler için büyük gün. dinlenin biraz. felsefi bir alıntıyla başarılar diliyorum size. rahat olun yeter. "ösym'yi tespih yapmış sallıyormuşum, bu sınavı çıkaranların gelmişine, geçmişine sayıyormuşum..." ayrıca öpüyorum hepinizi,tüm sevgimle ve yürekten. olumlu pekiştireç olarak kabul buyurunuz efendim. gazanız kutlu ola. . . nü
  ... entry de mi girmiyagh
 4. 4.
  şu an dersini dinlediğim adam. akıyor yine.
  ... comarlarin korkulu ruyasi
 5. 5.
  Adam efsane gençler. Yemin ediyorum ömrüm boyunca unutmayacağım. Boş dersi yok. Sürekli birşeyler öğretme peşinde. Ama 10 saat islesin sıkılmasın. Ne çok laubali, ne çok donuk. Yılların tecrübesi iste. Gurur duyuyorum öğrencisi olmaktan. Ayrıca fakültede hemen her hocanın odasinda bulundum. Onun ki kadar kitap dolu bir oda görmedim. Giyim tarzi ayrı olay.
  ... failetunfailun