1. 1.
  tarafsız medya budur işte.
  http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=214231
  1 -1 ... ask kadar siyah
 2. 2.
  Güya kemal kılıçtaroğlu ile aynı video'dadır. Nedense Kemal Kılıçtaroğlu'nu göremiyoruz. Farkettiyseniz bir yerde sözde Kemal Kılıçtaroğlu ''Tabii... tabii...'' derken video kesilmiştir. Yani o müdürün karşısındaki kemal kılıçtaroğlu değildir. Bir büyükşehir belediye başkan adayı ile bu şekilde konuşulmaz. Ya bu adam K.K. ile çok yakın arkadaş yada video tamamen sahte -ki zaten öyle. (bkz: işte akp)
  edit: Video'nun kısaltılmışını izlediğim için K.K.'yı görmedim. Özür dilerim, ayrıca hala işin içinde numara old. inanıyorum. K.k. ''evet-hayır'la geçiştirmiş, adamda nedense durmadan ''puşt'' vb. laflar kullanmıştır.
  1 -3 ... homosapiens
 3. 3.
  video takılmaları için firefox tavsiye eden genel müdür.
  1 ... ask kadar siyah
 4. 4.
  haberi yayınlayan sitenin akpnin sitesi olduğu ve kasedin montaj olduğu çok açık olduğundan s.kmize bile takmayacağımız başlıktır.
  1 -3 ... metalikadam
 5. 5.
  şevki yılmazın dediği gibi '' montej bunlar '' ... kılıçdaroğlu hayranları hiç olmaz sa montaj diyor ... şükür.
  1 ... ask kadar siyah
 6. 6.
  photoshop olayından sonra akp'nin adobe premier'e el atması.*
  7 -1 ... kuzeydogu
 7. 7.
  nesi skandal olduğunu anlamadığım videonun kahramanı. adam bir şekilde düşüncesi yoluna propaganda yapıyor ve bu uğurdaki çalışmalarını anlatıyor. memlekette puştluğun hasını kimlerin yaptığı belli.
  1 -2 ... tralliani
 8. 8.
  başkent üniversitesi'nin sahibi, rektörü mehmet haberal'a ait kanal b'nin genel müdürü.
  1 ... art ist
 9. 9.
  genel müdürünü filan bilmem de, umarım kimliğim açığa çıkmaz işimden olurum.

  akp'yi ben de sevmem ama başkent denen medya kurumu tarafın kralıdır, chp'den olmayan adayları programlarda nasıl sıkıştırılıyor akıllar durur resmen. chp adayları geldiğinde ise olumluluk rüzgarları had safhadadır.

  bu olay ise çok saçma geldi, çok ciddi şekilde çalışan bir kurumdur kanal b, kolay kolay bu hatalara rastlayamazsınız. hatta asla rastlayamazsınız. taraflılık konusunda ise malesef kanal b'nin tutumu ortadadır.

  edit: "tabi tabi" kısmı feci bir audio fake'dir 100 metreden belli...
  1 ... edit akbayram
 10. 10.
  yansız medya! dedikleridir sanırım.anlamsız bir şekilde chp ye toz konduramayan insanların anlamsız ve saçma bir şekilde montaj dedikleri hadisenin aktörü.
  ... adigecanary