4 yıllık aranın ardından yeniden 10. Sayısıyla dönüş yapacak olan dergi.
(#44391934) yaptığımız çağrılara karşılık an itibarıyla umut sarıkaya’nın tüm kitaplarının yeniden satışa çıkarılacağını duyurmuştur. Şükür ki ülkede güzel şeyler de oluyor. Darısı artık naber dergilerine...

Hediye etmek isteyen yüce gönüllü yazarlar varsa dm.*
Şu an ülkecek ihtiyacımız olan şey tam olarak bu olabilir. Dön vefasız...dön vicdansız....çağırmazdım acil olmasa.....

Gayrı gehen gehen gülemez olduk.
Beklemekten umudu kestiren dergi...
Başlığa son entriyi son sayıyı alınca ben girmişim ve üzerinden 5 ay geçmiş. Dergi nerede zırtlan? Çıkarmayacaksın madem ne diye söz veriyorsun?
görsel
Yeni sayı ve önceki sayıların kalınlık karşılaştırması. Alttaki yeni sayı.
Hemen bitmesin diye okumayıp sonraya sakladığım dergi. Sabah bir okuyayım dedim ama dergilikten kaldırılmış. Eski sayıları zaten hiçbir yerde yok. Aferin umut devam et böyle.

Edit: alttaki entriye tamamıyla katılıyorum. Mevsimlik dergi çıkaracağım deyip 1 yıl boyunca dergi çıkarmamak kalitesinden ödün vermek istemiyor boş içerik çıkarmak istemiyor şeklinde yorumlanabilir ama gidip son sayı gibi felakete imza atıyorsan bu okuyucuya saygısızlıktır. Bir de param bitti dergi çıkaracağım 4 tane alırsan 64 sayfa ediyo eki eki deyince yaptığın şey komik ya da samimi olmuyor.
Benim inanılmaz dergim. 8. sayısında bizi 1 sene beklettiği için Bir süre protesto ettikten sonra dergi bitebilir korkusuyla geçen hafta aldım. Tabii markette çalışanlar beni görünce birer tane naber dergi'yi aldılar ve bana uzattılar.

"Yani arkadaşlar, sadece bir tanesini alsam olur değil mi?" dedim.

"Lan 1 yıldır bizim kafamızı becerdin. Her hafta en az 2 kez gelip bu dergiyi sordun. 15 sayfalık dergi için miydi? "

Ben "16 sayfa." diyerek bu büyük yanlışı düzeltince hepsi gülüşmeye başladı. Birkaç müşteri de güldü bana. Bildiğin karikatür oldum marketin içinde. Yani yine senin yüzünden rezil oldum Umut. Teşekkürler.

Bu arada Teoman'la ilgili bölümü okurken ağzınızda herhangi bir şey olmasın, çok fena püskürür.
Kasım gelse de okusak artık.
1 kasımı bekleten dergi.
1 kasımda yeni sayısıyla geliyo gönlümün efendisi.
https://m.uludagsozluk.com/e/40314893/

Geçenlerde bu yazıyı yazdım ve sen şimdi yeni sayıdan bahsettin. Bu yüzden dünyanın dört bir yanından teşekkür mesajı alıyorum. Afrika hariç değil.

Bu sayıda bizleri 1 sene beklettiğin için dergiyi bir süre almayıp kendi halimde protesto edeceğim. En azından birkaç gün trip attıktan sonra alırım. Bizim buradaki markette çalışanlar aylardır beni gördüklerinde kıkırdamaya başlıyor ve ben soruyu sormadan "hayır, gelmedi senin dergi." diyorlardı. Beni konu komşuya rezil ettin umut. Biri bana "naber?" dediğinde içten içe benimle dalga geçtiğini düşündüm aylarca. Gerçekten zorlu bir süreç atlattım.

Ayrıca Twitter'da "para bitti" yazmışsın utanmadan. Eheheheh. Sen beni güldürdün, Zeus da seni güldürsün dostum. hayır olmaz, vazgeçtim. Zeus güldürmesin, o çok tehlikeli.
Yeni sayısı* 1 Kasım'da çıkıyormuş dergisi.
Havaların da soğumasıyla "çıksa da okusak" dedirtmiştir.
son duyumlarıma göre artık çıkmayacak olan senelik dergi. bizim zırtlanın başka projeleri varmış. öyle dediler.
Kemcük ağızlı umut dergiyi neden bir uygulama yaptırıp sıfıra yakın maliyetle internetden yayınlamayı akıl edemiyor acaba. Dergi illa kağıda basılı olacak diye bir kaidemi var. Her sayı başına bir TL alsa direk köşe olur zaten. Ben zaten bütün sayılarını türcell dergilik uygulamasından bedava okumuştum yani olmaz diye bir şey yok. istese bal gibi olur.
Umut nerde dostum bizim dergi? 3 ayda bir çıkan derginin son sayısını 2017'de aldım. Acaba bizim Zaman kavramımız mı farklı? Senin yüzünden dergiyi tavsiye ettiğim arkadaşlara rezil oldum. Tamam, ülkenin durumu seni de etkiliyor ama ben dergimi istiyorum lanet olsun. Karikatürist adama da kızılmıyor ki. Gülesim geliyor.
kaç ay oldu yenisi ortada yok. umut burdaysan?
yeni sayısının çıkmasına bir gün kalan canım umut sarıkaya dergisi.
heba olup gitmemesi umut edilen keyifli umut sarıkaya dergisi.
şu an piyasada içinde espri bulabileceğiniz tek dergi.
saçma sapan mizah dergilerinden bir tanesi.

yeni sayısı çıkacak heralde, sağda solda dallama tipler seviniyordu.
Okuyucuyla alenen t.şak geçen kapağıyla 13 ekim günü dağıtıma çıkacak olan dergi. Neredeyse bir senedir bunun için mi bekledik diye bir üzülmüyor değil insan. Tüh sana çizer!

Çıksa da koşarak gidip alsam.
uzun süredir kitapçılarda, dergi, gaste bayiilerde gözüm hep dergilere gidiyor. göremeyince üzülüyorum.

ki biz zamanında umut sarıkaya müridi olarak semih sözlükte yazan insanlarız. özletti.

yakındır. çıkmak üzere.
penguen, gırgır ve hortlak'ı batırdı.