var böyle yavşaklar. hep söylüyorum müslümanın inanmayana sorunu olmaz. ya da hiristiyanla. bizim sorunumuz hadsizlerle.

bakın çevrenize illk saldırı her zaman bu hadsizlerden gelmiştir.cevablarını alıncada bu sefer yobaz diye yaygarayı koparılar. bilmezler ki esas yobaz kendileridir. ve bizim gözümüzde kubur faresinde bile daha aşağılık seviyededirler.
laikliği götü kaybetmek sanan yobazlar ile aynıdır. maldır. evet var böyle yavşaklar.
sivas katliamı diye bir olay var hani. onu yapan insanlar (!) yobaz değil miydi şimdi? orda ki adamların hadsizlikleri neymiş acaba? onu bunu geçtim de 13 yaşındaki çocuğun hadsizliği neymiş çok merak ederim. müslümanın ateistle sorunu yok demek, türkiye aslında türklerin değil demek kadar mantıksızdır. x semtinde kahveye bir genç gelir, arkadaşıyla konuşurken ateist olduğunu duyarsınız ve çocuğu linç edersiniz. yapılmamış şeyler değil bunlar, yapmayın etmeyin.
kafadanbacaklılar sülalesine mensupturlar.
yobaz müslüman yoktur! az votka vardır.
bu tür insanlar nerede namaz kılan birisini görse yobaz der. onu da geçtim namazı bırak başı örtülü bir bayana hemen yobaz yaftası yapıştırılır. yanlıştır.

(bkz: her atatürkçüyüm diyene dinsiz demek)
aslında örümcek kafalı değil *kafalılar. müslümana yobaz diyenler, anaokulundaki noel baba soytarısını görmezler, yıl başı ağacını süslerler, kurban bayramında hayvan katli derler, ramazan bayramına şeker bayramı derler.
göte göt demektir. doğrudur.
nisa 171: mealen: "ey ehl-i kitap! dininizde aşırı gitmeyin ve allah hakkında, gerçekten başkasını söylemeyin". diyerek ayet devam eder. işte bu ayet yobazlara ilahi bir tanım ve ikazdır.

din adına taşkınlık yapanlar, bu ayetin muhatabı olurlar. ona buna kafir, münafık diyenler. kolaylaştırmayıp nefret ettirenler, hep bu ayetin muhatabı olan kişilerdir. sivas katliamı da, bu ayet çerçevesinde değerlendirilmelidir. bu tür vahşet olaylarını, samimi müslümanlar yapamaz. hem dinleri izin vermez hem vicdanları, bu işleri ancak yobazlar yapar.