bugün

Ben musluman digilim kutlarim problem bitti mi?
" mary christmas"
E şenlenmemiş halen buralar? Ümmet uykuda?
kimse size noel kutla demiyor denilmesi gereken saçma cümle.

yılbaşı ile noeli karıştıran insanlar kullanır bunu.
ulan noel kutlamaz ama kaçı yılbaşında kırmızı külot giyecek haberiniz var mı.
1 danaya 7 çam ağacı girmeden hristiyan süslemem!
Nfk
Aynen. Gider kafa keser, sapıklığın ve yobazlığın dibine vurur, hayvani bir şekilde allahu ekber diye bağırır, sübyancılık yapar, anasının bacısının dizinden tahrik olur, cinsiyet gözetmeksizin tecavüz eder ama noel kutlamaz. Tekbirrr.
amk... !
ne kutlar ki ! ne kutlar... hiç. anca bombalar, terör, savaşlar, fakirlik, hastalıklar, kıtlık, kadın ve çocuk tecavüzleri, katledilen doğa, işçi ölümleri ve gaspı... bu mu lan ! he bu mu ? !
Müslüman noeli değil yeni yılı kutluyor zaten.
doğrudur. müslümanlar niçin hz. isa'nın doğum gününü kutlasın ki? zaten şahsen bugüne kadar hz. isa'nın doğum gününü güle oynaya kutlayan bir müslüman hiç görmedim ben. müslümanlar'ın kutladığı şey noel değil. yılbaşı. bak hayvan ne yazıyor burada, "yılbaşı". her şeyin bir başı bir de sonu var hani. işte oradaki baş. 31 aralık'ta kutlanan şey neymiş hayvan? yılbaşı. yeni yıla yeni bir enerjiyle giriyoruz hani? geride kalan yıl boyunca yaşadığımız bütün olumsuzluklara sevinçle bay bay yapıyoruz. anlaşılmıştır umarım. zira gerizekalılardan pek hazzetmem. bir konuyu geri zekalıya açıklar gibi açıklamaktan da. hele hele kültürsüz, cahil ve geri zekalı olup kendini çok zeki sananlardan hiç hazzetmem. beyinlerini dağıtasım gelir.
yine bir "müslüman noel kutlamaz" mevsimine geldik. müslümanlar bir de para alıp satmasalar, ihaleye fesat karıştırmasalar, yandaşı kayırmasalar, vergilendirmede adaleti gözetseler, zulme meyletmeseler, zalimle iş tutmasalar, her yeşilliğe beton dökmeseler...ne güzel olurdu.
müslüman rüşvet de almamalı, hırsızlık da yapmamalı.
noele az kaldığı için hatırlatılması gereken bir gerçek, müslüman noel kutlamaz.
milletin her dakika ne yaptığını merak edip yorumlamak isteyen de Müslüman olamaz,

buna ne dersin?
görsel

Beybi!
noel, hristiyan bayramıdır ve o bir hafta içerisinde hristiyan dünyasında çeşitli ve etkinlik ve hazırlıklar yapılır.
müslüman yapmaz ehehe.
O noel değil yılbaşı noel baba değil nail baba bizim nail abi ya.
Kutlamak isteyen kutlar, istemeyen kutlamaz.
hıristiyanlar dışında kimse kutlamaz zaten.

yılbaşına gelince bakın onda sıkıntı yok. fesli delinin içkili lokantasında yılbaşı menüsü var. her sene kampanya yapıyor.
müslüman 9,10 yaşındaki kız çocuğuna da tecavüz etmez, müslüman hayvana zulümde etmez, müslüman yoldan geçerken hayvanın su kabınıda teklemez mesela, müslüman 13 yaşındaki kızı da zorla evlendirmez mesela, müslüman hak yemez, müslüman adaletsizliğe gelemez biz böyle öğrendik ama günümüzdekiler müslüman değil müslümanlık adı altında şarlatan. Müslümanlık anlayış dinidir, isteyen istediğini kutlar.
yanlış olan müslümanın noel kutlamaması değil,
"müslüman noel kutlamaz" söyleminin
yolsuzluklara,
hırsızlıklara,
arsızlıklara,
önüne yatmalara,
yani kafir vasfı olan bu eylemlere göz yuman,
'sözde' müslümanlarca söylenmesidir.
dünyada 4300 din var, diğer 4299 tanesi de kutlamıyor zaten.
Kutlamayın noel baba sizi hiç sevmiyor.
Müslüman hak da yemez
Hırsızlıkta yapmaz
Yolsuzlukta yapmaz
Kul hakkına da girmez
Adaletsiz de davranmaz.
Hep bana hep bana diye de düşünmez.
Kendisinden farklı düşünenlere düşman gözüyle de bakmaz.
Milletjn namusuna da bakmaz.

Onları ne yapalım. Bunlarla kıyasladığın zaman noel kutlamak devede kulağı bırak tüy bile değil.
Alkollüyken bile sapık olmayan noeli ailece seviyoruz.
müslüman, arabayla mutlu insanların üstüne sürer.