bugün

KARSILIKLI ALTTAN ALMAYI BiLEN iNSANLAR.
(bkz: iki kişinin bildiği sır değildir)
kesinlikle saygı ve sadakattir,saygı tohumdur,sevgiyle sulanır ve yeşerdikten sonra yaprak hep dalına sadık kalır,kopmaz,düşmez.
başlamadan bitirmek.
mükemmel hiçbirşey yok*doğru frekansı yakalamak ve ses ayarlarıyla oynamamak
öyle bir şey yok ama olabilir de.
Aşk ve saygı.
kesinlikle geniş olmak tabi iki tarafta.
Saygidir efendim.
itaat. Ama sonra siz de değişiyorsunuz dikkat.
Bence birbirini iyi tanımak bu süreçte zaten olmayacak bir ilişkiyse biter gider. iyi tanımak için de en iyi yöntemler herşeyi karşı tarafla konuşabilmek ve sexual activities bence.
dobra ve daimi olarak içten samimi olmaktır.her hissi her duyguyu ve düşünceyi anında ortaya döküp herşeyini para,pul demeden paylaşmaktır.bunları yapan insan zaten sadık,güvenilir,özgüvenli ve aşık yada seviyordur.mutluluk kaçınılmazdır.
karşılıklı anlayış ve empatiyle olan durumdur. çocuk gibi üç beş kavgada ay of sıkıldım olmuyor yoruldum demeyle yürümez bu işler. yeri gelecek kız alttan alacak, yeri gelecek erkek. ömür böyle ortak sürer. eski sevgili kişisiyle bağı kesmektir. kesmezsen sürekli kavga kavgayı doğurur. karşılıklı güvensizlik olur. acaba aklı ordamı, bana şurdayım derken acaba onla mı diye.
hiç başlamamak...
saygı, sevgi ve güvendir.
Coca cola.
Konuşmamak. Tam anlamıyla bu.
Karşınızdakinin üstüne düşmemek. Ne kadar üstüne düşerseniz o kadar ters tepiyor çünkü. Aman neyse banane.
Taktik yapılan bi ilişki içinde olmayın yeter.
Sevgi,saygı,ve sadakat !.
mükemmel ilişki yoktur, ilişkiyi mükemmelleştirmek için çabalayan iki taraf vardır.
Birlikte az zaman geçirmek.
ödün vermeyi bilmek. ve ipleri kadının eline bırakmak.

bizden daha akıllı ve sağlamlar, doğruya doğru.
h o ş g ö r ü.
Birbirinin hayatına karışmamak en önemlisi. Kimse kimsenin hayatına karışacak yetkiye sahip değil. Karşındaki kişinin ailesi bir takım şeylere izin veriyorsa senin buna laf söylemeye hakkın olmaz. Kız/Erkek bir yere mi gidecek, ailesi dert etmiyorsa sen de edemezsin. Karşılıklı sevgi saygı ve sadakat zaten kendiliğinden oluşur. Ama bu dediğim çok önemli. iki tarafta birbirinin kararlarına ve tercihlerine saygılı olmalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar