bugün

trenyol reklamında çok hoş görünüyor.
Şahsi görüşüm Görsel olarak en alakasız çift yarışması yapılsa kesinlikle çift olarak oğuzhan uğur'la birinciliği alırlar.
Bir gün haddimi aşarsam birileri bana “dur” desin.

görsel
Güzelliğine gelince öyle ahım şahım bir tarafı yok ama kız böyle bir donuk tip.
43 yaşında biri olarak sanırım aşık olduğum dizi oyuncusu... başka meziyetleri var mıdır bilemem ama ben aşık oldum. henüz kendisinin haberi yok muhtemelen de hiç olmayacak ama ben oldum arkadaş...
diri bir vücudu var. sanırım bunu spora borçlu;

görsel
Karıyı boşatır.
her gün en az bir kez nasıl türkiye'nin en güzel beş kadınından biri olduğunu söyler, sık sık överim çalışma arkadaşlarıma. bugün de yine on dakikalık bir övgü seansından sonra güzel bir vesileyle minik bir kutlama yemeğine gidelim dedik. Tak! arka masamdaydı. k a l b i m t e m i z.
görsel
(bkz: ceyhun yılmaz/#30357220)*
oktay kaynarca'yı kıskandım ilk kez,
ey müjdeee , rol bile olsa öyle güzel öpülür mü bir adam
hadi inşallah filminde de rol almıştır.
güzel olmayan kadındır.
Taş gibi Hatundur. Murat boz'a yürüyor beyaz showda.
görsel
Ona daha kocaman birşeyler lazımmış. Öyle diyor reklamda.
Finansbank reklamında babası yaşındaki yilmaz erdoğanla sevgili olmuş. Gerçi adamin karisi da bunun yaşlarında. Nedir bu uzmanın işlevi ne vasfı var kepçe kulakları dışında.
uzman çavuştur.
mr spak kulaklarına sahip hatun.
Kanımca Tuba Büyüküstün'den daha iyi rol yapan bayan oyuncudur. Kendisini mutlu edecekse söyleyim "20 dakikayı" hem de maçtan sonra sadece o var diye izledim. Dizi de esinlendiği senaryodan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlamış. Kuzgun Karakterini canlandıran Müjde Uzman Ali'ye doğru kayarken, komiser de Tuba Büyüküstün'e doğru irtifa kaybediyor. Ama dün akşam Ali'ye olan aşkı yüzünden Melek alt karakterini gerçekten etkileyici yorumlamış Müjde Üstün. Üstelik çok derin bir oyunculuk geçmişi de yok. Acı çeken aşık kadın rollerini, kadınlar, oyunculuk tecrübelerine bakılmaksızın genelde oldukça etkileyici yorumluyorlar. Bu Müjde Üstün'de de var, Meryl Streep te de var. Yani bir ara Kuzgun karakterinden çok Müjde Üstün'ün ilker Aksum'a aşık olacağına inanasım geldi. Bu inandırıcılık bir oyuncu için sevinilesi bir şey olsa gerek. Kadınlar aşk konusunda engin bir acı tecrübesine sahipler sanırım. Tamam belki o sahne çekilirken 10 tane kimyasal sıkılmıştır ama ilker Aksum'un Melek'in hayalini kurarken Kuzgun'u öpmesinin ardından "aramızda bir şey olamaz, birbirimize zaten hiç bir şey hissetmiyoruz" dediği anda Kuzgun'un gözlerinden akan yaşlar çok etkileyici oldu. Burada sadece karakterin ağlaması değil önemli olan, o belli zaten, ağlayacak ! Önemli olan nasıl ağlayacağıydı ve gerek oyuncu gerekse yönetmen o sahnenin hakkını vermiş oldular o yaşları sessiz sessiz akıtarak... Türk halkı olarak severiz zaten böyle alengirli işleri. illa ki düz yoldan sapar ya bize yardım eden adamın kızına, ya en yakın arkadaşımızın kardeşinin müstakbel kocasına, yengemize aşık olmayı seçeriz.Yani tamam, aşk bu... Evden çıkarken yapmayı planlamadığın bir şey ama Türk dizilerinde, filmlerinde bu kadar da ulaşılamaz bir şey olarak gösterilmesi, kavuşulduğu an etkisinin binbir parçaya bölünebileceğinin sergilenmesi de doğru değil. Türk dizilerine bakınca gerçekten de bir aşk sorunsalı yaşandığını söyleyebiliriz. Öyle ki karakterlerin birçoğu aşk için çelişkiler, ikilemler ve aykırılıklar yaşamaktalar. Hayatta karşısına çıkan sorunlar ve olursa olsun illa ki yaşadığı aşk ta sorunlu yaratılan kahramanların dünyasına. Tüm zorluklara karşı sağlıklı bir ilişkiye sahip olan karakter sayıısı çok az...

Ne yazık ki Müjde Uzman da bunlardan biri ama bence birçok benzerine göre çok daha şansı açık olacak.
kısaca daş.
ayrıca galatsaraylıdır.
ekranda gördüğüm kadarıyla sesi ve fiziğiyle yalanası bir hatundur. lakin kulakları biraz acayiptir. onları da güzel saçlarıyla gizliyor zaten sorun yok yani.* bir çocuk olsamda ateşli sahneleri vardır. ondan önce de muhteşem yüzyılda bali beyle halvet yaşamış galiba izlemedim onu.
(bkz: very big cat)
(bkz: 20 dakika)
(bkz: bölüm 5)
twitter'dan hayranlarını engelleyen, sevimsizlik abidesi, 20 dakika'da oynayınca bir tarafı kalkan, oyunculuğu sıfır sadece görüntüsü nedeniyle iş verilen dünyada gereksiz yer işgal eden insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar