bugün

an itibariyle disko kralın'dadır. oldukça hoştur.
kralı olmayan diskodaki tek kraliçedir.
dudak kaş organizasyonun .mına koymuş insandır.
onu ilk reklamlarda gördüğümde çok sevdiğim, güzel kızdır.
ayrıca izmir atatürk lisesi mezunudur.
hakkaten resmen bir göz aydınlığı. bu kız için olumsuz yorum yapanlar da var ya , daha bir şey demiyorum.

düzenleme: gördüm ve düşündüm ki, her zaman öyle değil bu kız.. çok değişken..
okuduğu liseyi bir daha söylemesini istediğim abide-i art. bir daha söylesin, birdaha söylesin çok kötüyüm bir daha söylesin.
bu akşamın en sexi kadını olmayı başaran insan.
tanrının bize bir armağanı,dünya çapında güzelliği olan bir varlık.
telefonumda "müge_sunucu" olarak kayıtlı olan bir dönem adı lazım olmayan bir televizyon kanalında yönetmen-sunucu olarak birlikte çalıştığımız hafif kaprisli ama içten, güzel kız.
Leyla ile mecnun dizisinde leyla rolünü getirilmesi muhtemel oyuncu. türkiyenin en güzel kadınlarından bir tanesi.
güzel mi değil mi karar veremediğim oyuncu. korkarım ki yakında kaşları hepimizi yiyecek.
leyla ile mecnun'un yeni leyla'sı imiş milliyetin haberine göre. umarım %1000 doğrudur.
http://magazin.milliyet.c....2011/1450307/default.htm
burun delikleri oldukça kötüdür.
leyla ile mecnun a transfer olan güzel oyuncu.
kaşları kalın ablamız. bayağ bayağ dikkatim dağıldı lan, diziye konsantre olamadım.
yay kaşlı, 90-60-90 vücutlu, fındık burunlu kızlarla çıkan erkeklerimizin beğenmediği oyuncu. güzel işte amk, illa bi kusura arayacaksan sağ elinin baş parmağı 7 derece sola yatık deyip gene bulursun. gören de hepiniz victoria's secret mankeniyle takılıyorsunuz sanacak.
kaşlarının kalınlığı dikkat çekiyor ama güzelliğinden yinede bişey kaybettirmiyor.
kaşlarının ve dudaklarının kalınlığıyla dikkat çeken oyuncu. bugüne kadar hep ince kadınları görmeye alıştığımız leyla ile mecnun dizisine transfer olmuştur. dizide izlerken bacaklarının da kalın olduğunu farkettim sanki.
oyunculuk yeteneği olmayan bir adet mimiksiz oyuncumsu.
her yerinin kalın olduğu söylenen oyuncu. başka nereleri kalın merak etmekteyim, hafif korku dolu bi merak tabii.
her ne kadar güzel olursa olsun oyunculuğu kötü olan insan.
seksenlerden ışınlanmış gibi bir hali var.
ışınlanmış gibi bir hali var.
bu kızın yüzü brad pitt'e benziyor arkadaş ama yine de güzel kız vesselam.biri oyunculuk mu dedi?onu göremedim işte kendisinde.
bu kadar berbat oyunculuk olabilirmi diye sordurtuyor kendime.