bugün

Koy arka sokaklara oynasın.

görsel
Senelerdir bu kadını izliyorum. Daha popi olmadan evvel de izliyordum. Kusursuz cinayet için e-ders veren hoca resmen. Nelere dikkat edeceksin, napicaksin tüm püf noktalarını anlatıyor. *
An itibariyle programında resmen milf senaryoları dönüyor. Kızın erkek arkadaşı, kızın annesiyle kaçmış falan. Uşak'ta bir köyde oluyor lan bu olay?!
Çok işler işler yapan başarılı kadın. Allah güç versin daha iyi şeyler yapsın inşallah.
tv program sunucusu. bir kaç kez kanal gezerken denk geldim, fakat benim bünyemin kaldıracağı tür de program olmadığından, en fazla 3 dk izlemeye dayanabildim.
bir kadının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneği olan hanım kişisidir.

zarif, çekici ve bulucu.

bulucu : bulma işini yapan kişi.
elleri opulesi kadin.. samimi olduguna inandigim nadir hanimefendilerden.
son kayıp bulucu.
Kendisini polisiye ajan filmlerinde sanan ablamız.
Berberimin seyrettiği tuhaf program.
Asıl tuhaf olan gerçi bizim angut berber.
ilk 10 dakikadan sonra içine alan, merak ettiren programın sunucusu.
çok güzel bir program yapıyor gerçekten.programda kullanılan renkler,sunum şekli falan hiç yormuyor.

http://galeri12.uludagsoz.../545/muge-anli_897115.jpg
canlı bomba listesini acaba buna mı versek dedirtmiş dedektif. bulursa bu bulur. diğerlerinden umudum yok.
Bir tek ben izlemiyorum galiba programı.
bir süredir izliyorum. bu kadın cinayet çözmekten çok, çarptırıyor bence.
Cinayet masasında çalışıp yurt dışı eğitimlerine gitsede kendide rahatlasa bizde rahatlasak.
programındaki olayların düzmece olduğunu düşündüğüm kişidir.
Bu kadından nefret ediyorum . Vicdanı Körelmiş suratsız garu (baaayan).
Ona buna borç takıp yokluğa karışmak istiyorum da buna buldururlar diye korkuyorum.
Bu kadar duygusuz , yapmacık ve samimiyetten uzak olmasına rağmen nasıl bu kadar seveni var anlamıyorum. Bu insanı samimi bulanda varmış entrylerde gördüğüm kadarıyla , kafamı ters çevirip izliyorum yinede samimi değil . Eğer emekli değilseniz ve bu kadını severek izliyorsaniz alıcınızda sıkıntı olabılır.

Bu yorum kişinin şahsına olup sunduğu programdan bagimsizdir. Belki geri dönüt alacak birileri uğrar buraya bilsin istedim.
dada programında soyunan kızı bulsun 80 milyonun önünde eşşek gibi anıracagım dedigim kadındır.
yk ayaklrmi yltyrm cnm .s.s
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır.dır.
kayıp herif ölü bulundu. gülüyo bu kadın. film gibi çok heyecanlı falan diyo. ohaaa lan. adam ölmüş. bu mesleğin dezenformasyonu bu mu ki?
yaptığı programda oldukça başarılıdır.
izleyici kitlesi oldukça geniş hali ile herhangi bir kayıp vakasında herkes telefon ile bağlanabiliyor.
Her şey bir yana oldukça istikrarlı bir programdır, ratinglerde her daim ilk 20 program arasında yer alır ki bu sabah saatlerinde yayınlanmasına rağmen büyük bir başarı.