bugün

aleyküm selam.

milli bayramımız sayesinde üç aylara özgürce inanabildiğimiz unutulmamalıdır.
aleyküm selam.

biz öyle insanlarızki mübarek üç aylar ile milli bayramları aynı anda kutlayabiliriz. her iki zamanda bizim için değerlidir.
Üç aylar diye, vergi kaçırma, işçisinin rızkından çalıp zengin olma vesaire işleri yapan dini kullanan zenginler! işlerine ara veriyorlar mı ki, halk bayramını kutlamaktan çekinsin ?
Aleyküm selam.
Mübarek üç aylarda milli içeceğimiz* eşliğinde yazıyorum bunları;
18 Mart "Kurtuluşumuz"
23 Nisan "Çocukluğumuz"
19 Mayıs "Gençliğimiz"
30 Ağustos "Zaferimiz"
29 Ekim ''Cumhuriyetimiz''
10 Kasım "Unutmadığımız'' ın kanıtıdır.

Tanım olması amacıyla da şöyle eklemek isterim: Gençliğimizden vazgeçmeyen, umudu kesmeyen kesimdir.
aleyküm selam.

2 bayram arası düğün olmaz diyenlerle aynı kafada olanların anlayamayacağı durum, 3 ayları da senden iyi bilirim, 19 mayıs'ıda kutlarım.
recetesine bisiktirol 1000 mg 3 ogun yazilmasi gereken kesimin basligidir. Dini ve milli kavrami olmayan kesimin de basligidir. Hatta milliyetsiz, somurge altinda ibadet edebilecegini sanan kesimin de basligidir. Din ve milliyeti kiyaslayabilecek kafayla ibadet ediyorsa etmemesi gereken kesim de bu basligin sahibidir.
(bkz: hayri bey nabıyorsunuz)
(bkz: gecenin birinde şakirt istilası).
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
üç aylarda milli bayramlarını kutlamakta herhangi bir sakınca görmeyen kesimdir.
o mübarek üç ayları 19 mayıs'a borçlu olduğunu bilmeyen gafil şakirt söylemidir.

o 19 mayıs olmasaydı şimdi sen paskalyadan çıkmış Pantikost gününü kutlamaya hazırlanıyordun şakirt.
dini hatırlatmakta sorun yok, müslümanın müslümanı uygun bir dille uyarmasına ise görev denebilir. Ama mini etekli kemalist kız falan yok botokslu teyzeler. Yahu böyle insanlar var mı var. Ama yaftalamak çirkin geliyor, sen ona laikçi diyorsun o sana din simsarı diyor sonra şu bu.
Üç ayı fırsat bilip silkelenmek kötü şey mi? Aranızda günahı olmayan var mı? Yok tabi ki. Ama dinle milliyeti neden çatıştırıyorsunuz? Başkası bunlardan birini yanlış mı anlamış veya rant mı sağlıyor? Aşağılamak için değil düzeltmek için eleştir. Çünkü bu iki kavram birbirinin zıddı veya düşmanı değil halbuki ikisi de bulunması lazım.
Yine fazla dağıttım sanki ama anlatabildim umarım.
(bkz: serzeniş)
+yarın oruç tutacağım.
-aa neden ki?
+e 19 mayıs!
-tamam o zaman sahura beni de kaldır.
şap ile şekeri birbirne karıştırmakta üzerine olmayan kesimdir.
aleykum selam. cay var mi mubarek?
üç aylarda sevişme de görelim diye cevap verilecek hede. allah'a yalvarıyormuş, hadi ordan...
unutulmaması gereken günler. bu günlerde özellikle halimize şükretmemiz daha kötü duruma düşmemek için dua etmemiz gerekir.