bugün

okuyorum, okudukça üzülüyorum bu arkadaşa şerefsizim. üzüyor beni yani. ağlıyorum ya bazen. kaplumbağalar mı yunuslar mı kim büyütmüş bunu sözlük n'olmuş ya. ilgilenin bu memeliyle aloo. sevelim, parka götürelim, balerine pindirelim lütfen ya. karışık kafalı bir de güzel yazıyor acı da olsa..saygılar lan.
şükür kavuşturana yazarı. daha önce nasıl fark yapmamışım. iki adet beyanını okudum. çok hoşuma gitti. çok hoşuma gitmesi benim için önemlidir. az hoşuma gitse o kadar beğenmem mesela...daha önce karşılaşmamamız ne acı.biber de acı. ama, biberler kendi içinde ayrılıyorlar. renkleri filan da var. garip bir şey. biber deyip geçmemek lazım. demişken bir hal hatır sormak lazım. acı mı? acı...
aynı zamanda acıların tiryakisi olma ihtimali üzerinde durduğum yazar.
acilarin babysi. (bkz: emrah)
(#526270) entrysini izah etmesini istediğim yazar(!) her traktör aynıdır demiş? gelmiş görmüş mü efendim. görseydi bunun aynı olmadığını görürdü. ha gelmişte görmemişse izah etmesine gerek yok, ben anladım anlayacağımı. acıdır..
her entrysinin sonuna neden "aci" "acidir" kelimelerinden birisini eklediğini merak ettiğim yazardır. aci
1. nesil yazarmış ancak yeni yeni yazmaya başlamış, iyiki de başlamış... acı.. *
(bkz: my fair lady)