ilgili tıp doktorlarına göre ''en ideal kaka yapma durumu'' olarak tarif edilen eylem.
halk arasinda beton dokmek olarak da bilinen islem.
evrim teorisinin en büyük ispatıdır, zira dün yediğin hurmalar bugün götünü tırlamalar azizim.

edit: ben koyundan geliyorum, zeytin kadar sıçıyorum, evet !
(bkz: karpuz kabugundan gemiler yapmak)
(bkz: başlık sıçmak) * *
muz kalinliginda degil muz seklinde olasi gereken diskidir. kivami da sekli bozulmayacak gibi olmalidir, ama kazik gibi degil tabiki.
dışkılanan dışkı ile muz nimetinin aynı kefede ölçülüp, biçilip, analiz edilmesi sonucu varılan iğrenç sonuç.
(bkz: kusucam)
kabızlık başlangıçı olabilir ve eğer öncesinde acı bir şeyler yenilmişse üç yada dört gün oturamama problemleri görüle bilir.
(bkz: ye bari)
çıkartılmasından sonra insana gurur veren eylem. (bkz: işin hakkını vermek)
tropikal bir sıçış yapabilmektir.
çikita mı alanya muzu mu? malum çikita muzu zenci ziki gibi olur. alanya muzu ise ergen pipisi gibi.

karar ver senin dışkın hangisi?
(bkz: allah belanı versin)
(bkz: muz kalınlığında ve kıvamında başlık sıçmak)
anamur muzu :
bir problem yok. az besleniyorsunuz. muhtemelen zayıf birisiniz. kuvvetle muhtemel bayansınız. (kızlar sıçmaz sıçsa da pembe sıçar mantığından hareketle)

dole muz :
başarınız taktire şayan. (başarının her türlüsü takdir edilmeli)
ama ne yiyorsanız artık vaz geçin. erkekler için ortalamanın üstü gibi gözükse de bayansanız artık sizce de daha az ters ilişkiye girme zamanı gelmedi mi ?

çikita muz :
tebrikler başarı ile insanlık hudutlarını geçtiniz.
sizin bir kere de sıçtığınız boku insanlar üç öğünde yiyor.
halk arasında kol gibi sıçmak da denir.
sifon kar etmez.
tadı ve kokusu da benziyorsa muz sıçan ilk insan olduğunuzu gösterir. hatta belki de ağaçsınız ulen.
- aaa.. klozette muz var necati!?
* yok yok sıçtım ben onu az önce.