bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dört tane kredi kartını üstüste koyduğunuz zaman tam boyutunu yakalayabileceğiniz mp3 player.

  sadece mp3 değil wma dosyalarını da çalar. klasörleme sistemi vardır. en büyük artısı ise mp3 player özelliğinin yanında 32 kanal hafızalı çok şık bir radyo barındırmasıdır. bu yüzden sürekli aynı şeyleri dinlemekten sıkılmış bünyeler, radyoyu açarak eğlenebilirler.

  bunun da üstüne çıkan ise radyodan mp3 player hafızasına direkt kayıt yapabilmektedir. uygun bir frekansı (cızırtısız, temiz sesli) yakalarsanız en sevdiğiniz programları da bu alet yardımı ile cebinizde bulundurabilirdiniz.

  tahmini 2004 senesinde çıkmış olup* o zamanlarda 256 mb ı 235 milyon liraya gelmekteydi. acımadan bastık biz de paramızı. 2 sene kullanıp çaldırdık. velhasıl kuruşu kuruşuna verilen paranın hakkını vermekte bu alet.

  sadece arada kafayı yer. ekranı kayar. açılmaz. bilim ki o zaman firmware olaylarına girmelisiniz. uygun bir firmware yükleyip format atarsanız (ki bozulan mp3 player ımı aynı sorun sebebiyle 4 defa teknik servise yolladığımdan adamlar en sonunda bana bir firmware cd si yollayıp 'kardeş bunun içinde herşeyi anlatıyo. artık yollama şu mp3 playerını yeter." demişlerdi) hiçbir sorunu kalmaz.

  tuşları sağlamdır. şarzı hayvan gibi gitmektedir. kusursuz güzelliktir bu alet. günümüzde 1 gb ı önerilerimizdendir. kızlar için pembesi de bulunmaktadır.

  (img:#25428)
  muvo slim
  ... micro cuts