bugün

doğru olan önerme. sana da selam hislerimin tercumanı.
mastürbatör yazarlar çekmeye başladı bile.
Ne güzel bende uyayacaktım şimdi.
Kiskancligini saklayamayip zarar verdiler bana. Ama
Beni uzenlerim yanına koymayacağim. Hersey karsilikli. Nasil davranilmasini istiyorsa insan kendisine oyle davranir. Durumu esitliycem.
uyku tamamiyle vücudun fizyolojik olarak kendini şarj etmesidir. nitekim insan buna bilinçli olarak karşı koyabilir. kendi isteği doğrultusunda uyumayabilir. istenç insanda olan tek şeydir ve irade karşısındaki önceliğini daima korur, ona karşı zayıftır. Bu bütün canlılarda böyledir aslında. Bir insanı öteki hayvan türlerinden ayıran duyarlılığın ve hatta daha yüksek derecede bulunan öteki iki fizyolojik temel kuvvet karşısındaki önceliğini yadsımadan düşünürsek; bir nesneyi ancak ona karşı şiddetli bir ilgiyle, istencini uyararak yani o nesneye yönelik kişisel ilgi duyarak elde edebilir. Ama istencin her kalıcı uyarılması en azından karışık türdendir; yani acıyla bağlantılıdır. yani birgünlük uyumamakla fizyolojik olarak insan mutsuzluğa yönelmez ancak durum kronikleşirse gece vaktinde salınan bir takım hormonlardan yeterli verim alınamayacağı için kişi depresyona süreklenebilir.
Dünyanın en saçma çıkarımı.

Uyuyanlar büyük ihtimal yarın erken kalkıcak. Erken kalkmak zorunda olmak bile mutsuz olmanın en temel sebebi.
Lan ne alakası var? Ben mutluyum çok şükür. Mutluluktan uyuyamıyor.
Ne şeyime iddiallar bunlar.
Yok lan kâbusdalar. Benim evdekiler kâbus görmüyorlar gerçi.
Bakın mutlu olupta hala uyumayanlar var aranızda. yıkık taklidi yapıp eğleniyorlar dikkat edin.
Yanlış, yorgun olanlar onlar.
Mutluluk insana gereksiz bi heyecan, gereksiz bi özgüven ve enerji verir.
işte olanlar ise sabah olsa da öküz gibi serilip yatsam diyor.
Aşık olmayanlar da uyudu.

Mutsuz bir gün olmasa da uyuyamıyorsun bu nasıl iş? Kavuşunca geçiyor mu?
Allah mutluluklarını daim etsin. Diyecek lafım yok.