bugün

Karşılıklı olarak fazla takmayacaksın.
Bir ilişkinizin olmaması.
ölü taklidi yapmaktır.
Bildiğimi bilmiyor olamazsınız...çok zeki insanlar falan var sözlükte.
Canlarım benim...gülücük

Sır...secret...victoria biliyorsa bizde biliyoruz.

Yin yang var kardeş.
Böyle güzel bir sembolü var hatta.
Bildin?

Yin-yin
Yang-yang olmaz.

Biri yin diğeri yang.

Fizik yani doğa da bir şey diyor.
Aynı kutuplar birbirini iter.
Yani?
Yaşasın çekim gücü.
yalan söylemeyeceksin tek formül bu. zaten seviyordur seni yalan söylemezsen çekip gitmez.
3S: saygı sevgi seks.
Önce saygı duyacaksın karşındakine sonra bolca seviceksin ve tadında yakınlaşıcaksın.
iyi geçinmek, iki kişinin kusursuz olmasıyla değil, birbirlerinin kusurlarını hoş görmesiyle olur.

Oğuz Atay.
Fazla kafaya takmayacaksın hacı. Bunu bilir bunu söylerim.
adi ustunde sirdir efendim kimse bilmiyor.
aralarında ilişkiyi uzun yıllara yaymamanın da yer aldığı sırlar dizisine denir. Zira zamanla monotonlaşan ilişkilerin sonu,
"ben seni zaten sevmemiştim"li cümlelerdir.
önce bir iliski yapip Sonra mutlu olmayi düsünmek gibi bisey. ancak karsilikli Sevgi ve saygi alisverisi varsa kesinlikle tadindan yenmez. ama bu zamanda evlilikler zaten bir kac ay sürdügü icin bulunamamis sirlardir.
Bir erkekle mutlu olmak istiyorsan onu anla, sevmesende olur. Bir kadınla mutlu olmak istiyorsan onu sev, anlamasan da olur.

Paulo Coelho.
Bütün pozisyonları zamanında deneyip ilişkiye girdiğin kadını ürkütmemedir.
Çok kısa özetle mutluluğun sırrı,bilmemekten geçer.. Bazı şeyleri Bilmeyin efendim hatta mümkünse öğrenmeyede çalışmayın.
güven, değerli hissettirmek, yeri geldiğinde üç maymunu oynamak, ilişkiyi monotonlaştırmamak için değişikliklere açık olmak, farklı sosyal ortamlarda da bulunmak, tatlı süprizler ve kaçamaklar, içtenlik, ben sen değil biz olmak.
samimiyet. ama en çok kendine karşı samimi olmak . insan kendinin ne bok olduğunu bildiği oranda başka insanlarıda anlar. başka insanları anladıkça iletişimi gelişir. son olarak iletişim saygı ile beraber iyi bir ilişkinin ana kuralıdır.
gülmek, bol bol
3 maviden uzak duracaksın facebook, skype, twitter bundan sonrası kişiye bağlıdır en azından " yok Mehmet seni niye dürtmüş" gibi sıkıntılar çekmezsin.
az konuşmak.
Klasik olarak söylenenlerin her ilişkiye uymadığı hakikat olan sırlardır. ilişiye kek muamelesi yapan kişinin zekasından korkarım. ilişki kek gibi bir sey mi ki püf noktalar söylüyor birileri. Evet evet lezzetli bir kekin sırlarını veriyorum şimfi; kabartma tozunu en son ilave edin. Çikolatalı yapıyorsaniz damla çikolatayı unlayın en son ilave edin. Unladığınız taktirde çikolata kek kabınızın dibine çökmeyecektir.
(bkz: aldatıp pişman olmak)
saygı ve güvendir. karşılıklı saygı ve güven yok olmaya başladığı anda ilişki de yara almaya başlayacaktır çünkü. birine kayıtsız şartsız güvenebiliyorsanız ve saygı duyuyorsanız o ilişki kolay kolay bitmez ne dedikodular ne başka bi şey zarar veremez o ilişkiye. zaten şüphe bi ilişkiyi bitirmek için büyük bir sebeptir ve güven olan yerde şüphe olmaz.
artık sır değildirler.
seni seven birisini bulursan mutluluk gelir. ( cetaris paribus hayat şartları ).
görmezden gelmek, duymazdan gelmek öle takılmaktır.