bugün

Kubilay Kaan DURMUŞ tarafından tasarlanan ücretsiz bir günlük programıdır.
MUTLU | Günlük Programının Özellikleri

Türkçe / ingilizce Dil Desteği
Türkçe / ingilizce Seslendirmeli
Birden Fazla Kullanıcı Açabilmek
13 Adet Ekran Çözünürlüğü Ayarlama imkanı (Laptop, Netbook ve büyük ekranlar için Uygun Çözünürlük Ayarları Mevcuttur)
F10 Tuşu ile Programı Kilitlemek. (Günlük yazarken veya okurken birisi yanınıza geldiğinde tek bir tuş ile günlüğünüzü kitleyebilirsiniz. Tekrar F10a basınca günlük açılır fakat şifre sorar, 3 kere yanlış girilirse son yapılanlar kaydedilir ve program kapanır.)
Kendinize Özel : Ruh Hali, Yazı Rengi, boyutu, stili
Günlüğünüzün içinde; Başlık, Bugün neler yaptım, kimlerle tanıştım, yarın için düşüncelerim ve gördüğüm rüya bölümü eklidir.
Unutulan şifreler için Gizli Soru/Cevap Özelliği
Günlüğü açtığınızda tarihleri yeniden eskiye doğru listeleyecektir. Ruh haline veya aya göre arama yapıldığında ise eskiden yeniye doğru günleri listeleyecektir.
Bugünki tarihe gitme özelliği
Ruhhali ve Aylara Göre Arama (Mutlu Günlerim Gibi.)
Gün için oy verme ve oy arama özelliği (10 Üzerinden 7 Oy Verdiğim Günler Gibi.)
Günlükler içinde Arama Özelliği Geliştirildi
Günlük Silme, Düzenleme
Seçilen Tarihle Bugünkü Tarih Arasındaki Gün Sayısını Görme
Seçilen Tarihin Tam Halini Görmek (05 Eylül 2010 Pazar) Gibi
Hoşgeldiniz Ekranı
Günlükleri yedekleme
Şifre/Gizli Soru Değiştirme
Ekran Çözünürlüğünü, Ses Ayarını ve Dil Ayarını 1 Kere Ayarlayıp Kaydetme ve istenilen zamanda giriş menüsünden değiştirme
Günlük içinde kaç harf yazılmış, kaç değişim yapılmış görebilme
Profilim Özelliği (Ne zaman kayıt oldum, kaç günlüğüm var, hangi ruh haline göre kaç günlüğüm var)
Şifreleme Yöntemi Eklidir. Veritabanı Şifresi Mevcuttur. Yazdığınız Günlükler Şifrelenerek Kaydedilir. Günlük Okunma Riski Oldukça Azdır.

günlüğü şuradan indirebilirsiniz: http://windows.indir.com/mutlu-gunluk-programi