bugün

çomarlar da yaşayabilsin diye ülke kurması. demokrasiden, ilkelerden anlamayan koyunlar yaşayabilsin ve düşüncelerini onlar da söyleyebilsin diye üstelik. yaşananlardan bir haber nefes alabilsin diye. ben olsam 1 bardak su vermezdim bunlara.
tek bir hatası vardı, bu malum kitlenin eğitilebilir olduğunu düşünmesiydi...
atatürk'ün tek yanıldığı nokta türk milletinin çalışkan ve zeki olduğunu düşünmesiydi.
benim için dünyanın en değerli insanı olan başbuğumun birkaç hatasını ne yazık ki yazmak zorundayım.

malum ırkı nüfusu azken tehcir etmemek.

yeterince dinci asmamak.

iç anadolulu yobazları ve karadenizlileri siktir etmemek.

çok fazla sigara içmesi ve alkol kullanması. bunu da devletin başında olmasından dolayı getirdiği strese bağlıyorum. bir de çok çalışmak da vardır.

onun dışında bana göre bir hatası yoktur. biz türk evlatlarının her zaman kalbindedir. ben bir türk olarak onu çok ama çok seviyorum ve ona çok minnettarım. benim liderim olduğu için de kendimi çok şanslı hissediyorum.
Kendisinden sonra gelecekleri ayarlayamamış olmasıdır lider vardır 100 yıl sonrasını hesaplar asıl liderlik budur inönü menderes ve şu askerlikten gelme cumhurbaşkanları hepsi rezalet.
Astırdıklarının torunlarını serbest bırakması.
100 yıl sonra yine başımıza bela oldular.
Yobazların hepsini asamaması.

Kürtleri ülkeden kovmaması.
Ortadoğulu insanların bir bölümünün tecritten ayrı tutulması.
görsel
rakının yanında leblebi yemesi. atam sen daha iyi bilirsin ama leblebi ne ya!

başlık büyük ihtimal bir gecede cahil bırakıldık zamanlarından kalma, tabi hala bu safsatayı araştırmadan inanan varsa ayrı. adam hala harf devrimi diyor. halan farsça arapça diyor. anayasa ve kur-anı aynı kefeye koyuyor. yok lozan antlaşması zaten market ürünü son kullanma tarihi var. la bi' gidin suriye görün gelin hadi.
çomarlara batırması için ülke armağan etmesidir.
Chpnin basina gecmesidir. Simdiki chp comarlari sirf bu durumu kullanarak chpnin her turlu hainle isbirligi içerisine girebilmesine kilif bulabiliyor.
bütün dincileri asıp, islam'ı yasaklamaması.
Harf devriminden bi gece once konyada nükleer fizik adına deneyler yapılıyormuş.
batılılaşma adımlarıdır. o doğrusunu düşünmüş belli ki ama nasıl yürüdüğüne bakamadan aramızdan ayrılmıştır. bugün onun ismini zikrederek "atam da batılılaşmayı destekliyordu"cular çoğaldı maalesef.
Ata'm hata bile yapsa bir bildiği vardır.
ve gözler tarihci76'ı arar yine gelmesini uzaktan uzaktan...
(bkz: göçmen mübadelesi)
çok erken göçüp gitmek.. bi 10-20 sene daha yaşasaydın be atam.. şimdi bu ülke ne halde olurdu??
afyon'u kurtarmak. belkide misak-ı millinin dışında kalması gereken tek il amk.
hala neden kurtarıldığını anlamış değilim. tam bir araform yuvası.
musul'u alsak afyon'u versek anında satarlar.
ne ugrasıyon demokrasıyle meclısle amk. gec topkapıya topla haremı. cek sarabı vur karıya, topla vergılerı ye ıc yasa, ne dusunuyon halkı.
az yobaz asması.
Şu başlığa yazılan her tenkit entrysi direk eksi oy alıyor ya. Ulan bi okuyun araştırın be.
Henüz bir örneğini bulabilecek kapasitede bir insan evladına rastlayamadığım hatalardır.
En büyük hatası Türkiye Cumhuriyetini kurmak olmuştur. Gerçi o zamanda Neden kurmadı ? diyerek suçlanacaktır, Muhtemelen kot kafalı, bir halta yaramayan ve tek vasfı ülkeyi bok yoluna götürmek olan bir osmanlı paşası olsaydı çok sevilirdi, ve hataları bu halk tarafından hoşgörülebilirdi.
güncel Önemli Başlıklar