bugün

görsel
(bkz: he kurban he)
tekke ve zaviyeler kanununu çıkartıp, bu kapsamda mason derneklerini de kapatan kişi hakkındaki komik iddia.
mustafa kemal, (orospu çocukluğu yapmıyorum kemal diyorum) masonları "komik" bulurdu ritüellerinden ötürü.

edit: kimliğinde kamal yazdığı söyleniyor. 1935-38 arası imzasida öyledir. lakin okunduğu gibi kamal değil, ikinci a şapkalı olarak arapcadan gelme bir kelime olduğu söylenir. bazı hadsiz tarihciler ise, kamal kelimesinin ibranice "put" anlamına geldiği, kamalizmin de putperestlik manası taşıdığı iddiasındadırlar. art niyet var yani. kapiş?

edit2 : bir de masonluk hakkında ne biliyorsunuz kuzum? diyelim ki ben masonum, bu beni kötü biri mi yapar, neden?
ulan herseyi duyduk ha. mason, ingiliz ajani, seytan. atacaksaniz saglam atin biraz. o bir turktu. ataturk.
akabe kripo mason locasıdır, merkezleri ve gizli peytanları selanikte ikamet etmektedir.
(bkz: kaynak g t m)M.kemal'in masonlarla alakası olduğunu pek sanmıyorum.En azından mason olmadığına eminim.Bence,anasonla olan alakasından ötürü karıştırdın. K.bakma da bugün kıçı kırık bi kız yüzünden içenler 7 düvele karşı milis kuvvetlere öncülük eden komutana laf etmesin.Size yaranması için illâ sofu mu olacaktı?Saygı duyalım saygı.
Hayır mormonistti . işinize bakın .
öncelikle kamal senin babandır orospu çocuğu. Mustafa Kemal Atatürk ve bütün türk başbuğları hakkında düzgün konuşacaksın edebini bileceksin. Ölmüş gitmiş ve bir ömre yakın türk milleti için askeri üniformasını sırtından çıkartmamış adama hakaret etmek haddin değil.

Bir eleştiri getireceksen adını doğru dürüst yazar gelirsin, kaynağını sunar siktir olup gidersin.

not: Kamal türkçe'de "kale" anlamına gelir. Ama inadına ibranicede put denir diye bunu kasıtlı kullanırsan sen orospu çocuğusundur.

Yahudilik genlerinizde var amına koduklarım.
"M kamal"dan sonrasını okumadım.

Bir ak zırvası. Saygılar.
Edit:pardon öşek siken zırvasıymış. Saygılar.
yossi kohen yalanının çıkış noktası.
ben bu adam kim bilmiyorum.

ama benim tanıdığım bir mustafa kemal vardı o da senin benim hepimizin yaşadığı şu ülkenin kurtulması ve kurulması için çaba sarfetmiş, başkomutan, başöğretmen, cumhurbaşkanı olan kişi.

hani bil istedim.
mason localarını kapatan atatürk e mason demek çok da garip değildir. Elbette bunu kanıtlamak zordur fakat olma ihtimali maalesef kuvvetlidir.