bugün

15 Temmuz günü köprüde olan hava harp okulu öğrencisi. Darbe olduğunu öğrenince arkadaşıyla teslim olmaya gidiyor ve o sırada linç ediliyor. Arkadaşını linçten kurtarmak isterken birisi kalp kısmına tekme atıp yere düşürüyor ve arkadaşının gözü önünde boğazını ve ensesini kesiyor. En acı kısmı bizim olayla alakamız yok demesidir. Allah cennette en güzel yerde konumlandırsın. Acısı hala içimizde.
15 temmuz gecesi çomarlar tarafından öldürülen hava harp okulu öğrencisi.
görsel

Gerçek fetöcüler senin katillerini akladı ve ciğeri beş para etmez yandaşları da bunu onayladı ya yıkılsın bu düzen. insanlığını yitirmişler iyi bakın bu çocuğun yüzüne. Bu adaletsizliğiniz er geç çıkacak karşınıza. Ben bakmaya kıyamıyorum, sana kıyanları Allah kahretsin. Gerçek vatan hainlerinin masumları hain ilan etmesini onuruma yediremiyorum.

Neredesin eeyy ilahi adalet!
görsel
Katillerinin aramızda dolaştığı, gencecik Türk evladıdır.
Türk Subay adayıdır.

Hakkında söylenecek çok söz var ama insanların şu körlüğünde gereksiz.
Gün geldiğinde hakkını ödeyeceğiz.
Hava harp okulu öğrencisi bir askerimizdi. Masum bir asker..
Işid zihniyetli piçler ona kıydı. Allah bin belanızı versin...
Aslan yürekli veysel amcanın cenaze namazını kıldığı hava harp okulu 3. Sınıf öğrencisi.
Köprüde boğazı kesilip linç edilerek katledilen iki öğrenciden biri.
Vahşi ışid zihniyetlilerin katlettiği şehidimiz. Bu çocuğu katledenlerin anasını ta götünden sikeyim. Net.
Ana kuzusu allah rahmet eylesin katledenlerin allah bin turlu belasını versin.
Boğazım dügümleniyor her gördüğüm de.
Demokrasi düşmanları ne kadar demokrasi demokrasi diye ağlasalar da tarih bu gence yapılanları unutmayacak. Sen de bu suça, bu günaha ortak olma.

https://www.change.org/p/...n&utm_medium=copylink
15 Temmuz gecesi hiçbir şeyden haberi olmadan Yalova'da ki eğitim alanından çıkarılıp istanbul'a götürülen, (şerefsiz işbirlikçi darbeci) komutanın isteyen uyuyabilir dediği bunun için uyuyup, gözlerini boğaz köprüsünde halk lince başlamışken açan suçsuz, silahsız, her şeyden bihaber askeri öğrencilerinden, arkadaşını gerici, vahşi, yobaz itlerden kurtarmak isterken onların arasında kalıp BOĞAZI KESiLEREK öldürülen suçsuz mezun olamamış askeri öğrenci.

ablası twitterda mezarının fotoğrafını paylaşmış bir kez daha.

görsel
şerefsiz ruh hastası canilerce -ki bu piçler demokrasi kahramanı diye anılıyor- vahşice katledilen vatan evladı.

oysa o ve arkadaşları karşısındaki halkın üzerine yürüyüp sıksa o akşam on binlerce masum ölebilirdi. o darbeye direnenlerin de adını kirletiyor bu asker katili piçler.

büyük ihtimal sokağa çıkana kadar, darbe girişiminden bile haberi yoktu. yok yere 21 yaşında vahşice katledildi, şehit oldu...
Yazıklar olsundur.
Bu ülkenin evlatları bedava su sanki.
Şu çocuğun ailesine ömür boyu çekeceği bir acı ve ızdırap yaşatan zalimler bu dünyada bedelini öder inşallah.