bugün

Eşşek cennetine yollanmasını merakla beklediğim bölücü terör örgütü lideri, bebek katili şerefsizin teki, umarım bizim bir sihaya dek gelirde mam l ile parçalanarak öldürülür.
görsel
"AK Parti ve MHP'ye verilen her oy, PKK'ya sıkılan mermidir." demiş.

görsel

aşil demiş ki: sakın topuğuma kılıç vurmayın. en zayıf yerim orası.
Pkk'nın üst düzey yöneticilerinden olan bir terörist. 79 yılında pkk'ya katılmıştır. Hala gebertilememiştir. Bin parçaya bölüneceği günleri sabırla beklemekteyiz..

Bin parçaya böleceğiz dediler, eğer azıcık adamlarsa bu olaylardan sonra bunu gerçekleştirirler.. Gebertsinler şu adi çakalı artık..
adamın dibidir.

troll bir entry değil bu, akpli olarak konuştum diyebiliriz.

kapalı kapılar ardında birbirlerine sakso çekenler kameralar önünde şov yapmak zorunda kalıyorsa hele hele ki bu varlıklar ülke yönetiminde yer alıyorsa adamın dibidir bu herif.

terörist mi? osman öcalan’ın poltikacı olduğu yerde bu adam hz muhammed.
Bin parcaya bolunecekse yerini anadolu ajansindan ogrenebilirsiniz. Yerini zaten biliyorsaniz bolun o zaman. Ha bolmuyorsaniz da bos yapmayin.
Çok değil geçtiğimiz yıllarda içlerinde anadolu ajansı muhabirlerinin de olduğu bir takım gazetecilerin, koşa koşa kandile gidip röportaj yaptığı orospu çocuğudur.

görsel
hastalıktan falan gebermemesini diyorum. ölmeden önce gördüğü son şey türk askeri olur inşallah.
Pkk'nın üst düzey yöneticilerinden olan bir orospu çocuğudur. Kaç kere öldü denilip, tekrardan canlı olduğu ortaya çıkmıştır. Bir türlü gebermek bilmemiştir. Devleti tehdit etmeye çalışan bir ittir. Bu pezoların soyadları bile itici..
Örgütün sahadaki bir numaralı yöneticisi.
Tıpkı nurcu fetocu kanciklar gibi terörist bir ibine! Kandille kankalığı çok eskilere dayanan puştlar şimdi millete yamamaya çalışıyor pisliğini!
amerika nerde olduğunu bilmiyor muymuş?

(bkz: amerikanın dincilerle taşak geçmesi)
hedef saptırma hamlesiyle başına ödül konan bok yığını. pkk liderinin başına ödül koy, pyd'yi eğitip silahlandır.

kim kimi koparıyor amk!
abd başına 5 milyon dolar ödül koymuş.

https://www.bbc.com/turkc...p;ocid=socialflow_twitter
henüz dimdik ayaktayım tarzında bir açıklama yapmamış ya da yapamamış teröristbaşıdır.

anf fıraat bakıyorum sadece bayık açıklama yapmış google yazıyorum yine sonuç yok.

oldu sanırım lan bu kez ay hadi inşallah.
Geri geri konuşarak sözde barış planları içinde kurdistani kurmaya çalışan pembe web cam konuşmaları yapan itoğluit in önde gidenidir. Cahil leş kargası seni.
Bu teröristin konuştuğu mikrofon, pkk " evet " oyu verdi diyenlere gire.
hayırcıların kankası.
Bazı kekolar bu terörist iti alevi sanıyor ancak kendisi şafidir. Sizin bu 4 hak mezhep dediğinizden.
damgalı terörist. tez vakitte tamuya varmasını diliyorum. soysuz köpek!

Edit: pkk sevicilerden biri eksilemiş, demek ki rahatsız oldular çok sevindim.
1979 yılında örgüte katılmıştır.
gebertilmesi gerekilen terörist.
Orospu çocukları eylem yapsa bu en önde bayrak tutar.
Erkek o...su .
2011 de iran ın yakaladığı esad ve suriye politikalarında en azından tarafsız olunması karşılığında türkiye ye teslim edebileceğini belirttiği söylenen terörist.