bugün

aramıza hosgelmiş nesildaşım olan yazar kardeşimdir kendileri. ısrarlarım sonucu yazar beni kırmayıp yazar olmustur. aramıza hosgeldin munu.
sevgili munu; sen artık uludağ sözlük'ün yeni bir neferisin. aradığımız taze kanı sende bulabileceğimizi ümit ediyorum. * okuduğun kadar okunacaksın gibi klişe laflar söylemeyeceğim ama lütfen entryleri oylarken çekingen davranma, bol bol oyla. nitekim lafı bu kadar uzattık, bir hoşgeldin diyelim sana.
dogum gununu kutlamak istediğim yazar arkadaşım. dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce.
(bkz: #13221516)
oturduğu koltuktan başka koltuğa oturmam diyerek, içine sheldon cooper kaçmış olabileceğini düşündüğüm yazar.
severim bu yazar arkadaşımdır. bir arkadaşı var bana bir tane shot bardagı vermedi yaa. o kadar şirinlik yaptık ama genede alamadık. ama canı sağolsun.
türlerine ender rastlanan, her erkeğin hayallerini süsleyen ve nesli hızla tükenmekte olan bir hanım kızımızdır. neden mi bunları dedim; olum hatun maç izlemeyi, yorum yapmayı, stada gitmeyi seviyormuş. boru mu lan hatun ofsaytı, play-off sistemini bile biliyor. yani elinde olsa bende erkekler gibi halı saha maçı yapmak, top oynamak istiyorum diyor ama, bu erkekler çok sert dalıyorlar her seferinde gözümü hastanede açıyorum diyor. ama dikkat ettim tekniği az buçuk ronaldinho'yu anımsatıyor. kıvrak bilek hareketleri, topu sürüşü, ara pasları aynen ronaldinho. neyse bu hanım kızımızı yarın baklavasına oynayacağımız halı saha maçına davet ediyorum.
braga deplasmanı görmüş geçirmiş hanım kızımız. yürüyedur