bugün

bir cesit balmumundan yapilmis modern bir calisma olan kadin heykelini sikmis, muzede calisan guvenlik gorevlisidir. ulan ulkende kadin mi kalmadi bre deyyus, kalkmissin careyi mumdan yapilmis heykelde ariyorsun. aslinda adami suclamak da istemiyorum, malum bu heykeltraslar ucuk insanlar, kimbilir ne sekil yapti ki, bizim guvenlik dayanamayip fermuarini acti.

simdi bir de olayin heykel yonu var. acaba heykelde meydana gelmis hasar ne derece buyuk? ne anlamadin mi? delik diyorum delik, ne kadar derin acilmis, onu bi tespit etmek lazim. sonra gidiceksin heykeltrasa haber vericeksin, duzelticek. bir de olayin heykeltras acisindan ayri bir boyutu var. adam kendini kurtaj yapan ucuncu sinif doktor gibi hissetmez mi? o degil asil kizina tecavuz edilen baba gibi hissetmez mi? icinizden, o da heykeli acik sacik yapmasaydi diyenlerinizi duyar gibiyim, e ustadim sanat bu!

gerci su da var, surtunmeden dolayi ortada ne got kalmistir ne kafa. heykel eriyip bitmistir, hayir kalan kismi hurdaciya satsan icinde demir yok diye almaz, o derece.
(bkz: hacı dün bi karı ziktim mum gibiydi mum)
(bkz: mum kokulu kadınlar)
cansız mankenlerin ırzına geçenlerden daha yaratıcı bir abazandır kendileri. kutluyoruz.
deldiği kısmı boşalarak dolduran adamdır.
damacanayla mastürbasyon yapan kişiden daha fazla zevk sahibi birisidir.
kadının erimesiyle son bulan zigiştir.