bugün

savaş sahnesinde kulandıkları müziği çok beğendiğim dizidir.
(bkz: ala) lafını bulaştırmıştır.
video oyunlarından müzik çalan diğer bir dizidir. bir an kız arkadaşım gears of war oynuyo zannetim. nası gaz olmuştum beraber oynarız diye, tv yi gördüğüm anda evlat acısı gibi koydu muhteşem yüzyılı görmek...
hatice sultan abim gördü diyince aklıma kahpe bizanstan illetyus geldi. ne illetyusu lan majesteleri diyeceksin diye karısını öldürmüştü. dua et hatice sultan abin illetyus değilde bizim sülüman.
an itibariyle hürrem in yarıldığı dizidir. o nasıl bir doğurma lan öyle.
kesinlikle gerçeklerin saptırıldığı dizidir.
--spoiler--
su patladı.
--spoiler--

(bkz: boru mu bu)

an itibariyle senarist kimse kopartmıştır. hümrem'in sesiyle başka tabi.

(bkz: te allam ya)
oğlam mı oğlan mı diye diye doğurdun sonunda oğlanı hürrem.
hürrem'i canlandıran hatunun böğürmelerinden şehzadenin doğmasıyla anca kurtulduğumuz dizi. o ne sestir bre hürrem.
hürrem'in doğum sahnesini izlerken benim dokuz doğurduğum dizidir. *
kanuni sultan süleyman'ın nurtopu gibi oğlunun doğduğu dizi.
o degil de ben bu işi anlamadım şimdi.
kanuni belgrad'a gitti ona 1 ay desek, dizi de yazdı "2 ay sonra.." diye etti mi size 3 ay. ulan arkadas 3 ay'da saçlı çocugu gectim cocuk nasıl doğurtturulur ?
doğalı 2 saat bile olmamış ama nede olsa padişah evladı şehzade 4 aylık bebek gibi maaşallah.
görsel
--spoiler--
hasoda başı ibrahim sen yok musun sen
--spoiler--
valide sultan o varya o gönüllerin padişahı.
--spoiler--
artık uyuyabilirim. öyle zor çıktı ki çocuk.
--spoiler--

hürrem'in türkçesinin coştuğu gecedir.
bu hürremde zır deli ha aklına estiği gibi bağırıyo.babasının sarayı sanki.

--spoiler--
ben şehzade anasıyım,hürrem sultanım
--spoiler--

bağırma lan biliyoruz.
14yy da sütyen varmıydı sorusunu sordulan dizidir.
--spoiler--
Velet güzel gülüyor. Çalan şarkı da güzeldi.
--spoiler--
--spoiler--
anlamıyor ben cariyeler saraydan dışarı mı çıkıyor ki aldıkları altınlara sevindiler amk.
--spoiler--
hürremden bebeği alırken çalan şarkı makedonca mıydı neydi? ama kesinlikle rusça değildi. senaristlere her slav kırması dili rusça sanmamalarını tavsiye ederek izlemeye geri dönüyorum.
(bkz: oğlan mı)
maria pardon yeni adıyla gülnihal etkisiyle geçen dizi.

--spoiler--
Hoşgeldin Mehmet Şehzade
--spoiler--
pargalı da artık kendını rınge atmıstır fakat bu hatun entrıkaları kendısıne yakısmamıstır. Hurrem'ın gazabından kacılmalıdır zıra hatun gumbur gumbur gelmektedır. Zavallı marıa tırsa tırsa vermıs karsılıgında hurrem hatundan belasını alacaktır.
mahidevran ve gülfeme yakıştıgı kadar hürreme yakışmadı sultanlık. asalet sonradan kazanılmaz nitekim
güncel Önemli Başlıklar