bugün

ölümün daha beterini haketmiş bir ölüdür artık.
büyük bir politikacıydı. türkiye'nin önde gelen politikacılarından biriydi. allah rahmet öylesin, huzur içinde yatsın.
ölmeden önce başlığını sol framede görmenin pek mümkün olmadığı büyük(!) politikacı. yani o kadar büyüktür ki bugün arkasından yaşasaydı ülkeyi kurtarırdı diye ağlayan yazarların ölmeden önce kendisi hakkında tek entry girmemiş olmaları çok ilginç.

maraş, sivas derken zaten hiç suçu yokmuş aslında.. o dönem ülkücü çetelerin, devlet eliyle katliam yaptırılan ülkücü mafyaların önde gelen isimlerinden birisi değildi. hatta bildiğin kanatsız melekti, öldü kanatlandı.
Bir coşku var içimde bu gün kıpır kıpır
Uzak çok uzak bir yerleri özlüyorum
Gözlerim parke parke taş duvarlarda
Açılıyor hayal pencerelerim
Hafif bir rüzgar gibi süzülüyorum
Kekik kokulu koyaklardan aşarak
Güvercinler ülkesinde dolaşıyor
Bir çeşme başı arıyorum
Yarpuzlar arasında kendimi bırakıp
Mis gibi nane kokuları arasında
Ruhumu dinlemek istiyorum
Zikre dalmış her şey
Güne gülümserken papatyalar

Dualar gibi yükselir ümitlerim
Güneşle kol kola kırlarda koşarak
Siz peygamber çiçekleri toplarken
Ben çeşme başında uzanmak istiyorum
Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum..
Muhsin YAZICIOĞLU

yazdığı şiirdeki gibi sonsuzluğu düşünmüş, sonsuzluğun sahibine ulaşmak istemiş kavuşmak pahasına tüm sevenlerini üzüp gitmiştir..
Derin devlet hakkında çok şey bildiği için suikasta kurban giden insan. Gerçek bir ülkücü idi. Belki o gelseydi başa ülke daha iyi bir yerde olabilirdi. Hem masonların kapladığı chp'den , devlet bahçeli ve tayfasından, yolsuzlukları olan akp'den daha iyi olurdu. Ama şu anda en azından derin devletin maşaları başta değil. (bkz: buna da şükür)
çerkes değildi, hazar türküydü merhum...
yıllar önce katliam yaptığı maraş'ta yıllar sonra can veren siyasetçi.hayatın garip bir cilvesi heralde.
hakkında bol yalan söylenen merhum. maraş olaylarında dahli olmadığı gibi ankara da idi.
kendisi ülkücü değildir. eski ülkücüdür vefatında da bir islamcı idi zaten. günümüzde de adamları mhp yerine akp'Yi destekler. yani yazıcıoğlu'nun ne mhp ne de ülkücü camia ile alakası kalmıştı.
ama kendisine sövenlerden daha bir adam olduğu kesindi, dürüst mütevazi bir siyasetçiydi ayrıca donarak ölmemişti.
(bkz: orda burda millet rahatlıkça fuhuş yapar oldu)*
Ülkücü ve islamcı idi. Sadece Mhp'den ayrılmıştı o kadar. Her mhp'den ayrılan ülkücü olmaz diye birşey yok. Sadece eski ülkücülerle işi olmazdı , çünkü onların gerçek yüzlerini görmüştü. Çok fazla şey öğrenmişti , bu yüzden ayrıldı. ülkemizi en güzel yönetebilecek insandı bence.
fethullah gülenin verdiği sermayeyle parti kuran , siyasetin kirli dönemlerinde ülkücüler adına akıllardan silinmeyecek şeyler yapmış ama öldükten sonra melek olmuş merhum siyasetçi.
bakın daha o karanlık suikasti aydınlatmadan bugün adını referanduma meze yapan dingiller için rahmetli olmadan önce neler demiş :

"Dün camiler kışlamız, müminler askerimiz dediniz, sonra 300 kilometre ötenizde, Felluce'de camiler Coni kışlası olurken, yan gelip yattınız! Katolik Papaz geliyor diye saklambaç oynadınız. Sonra nereden sıkı yediyseniz, havaalanında koşup, sirtaki oynadınız. Daha dün "Zincirler kırılsın, Ayasofya açılsın" diyen siz, Ayasofya'nın kimliğini vurgulamak için namaz kılan Alperen gençliğine "marjinal" diyorsunuz. Aferin alıyorsunuz. Sen gömlek değiştirmekle kalmadın, derini de değiştirdin. Marjinallikmiş! Hadi oradan! Hadi oradan! Hadi oradan!"

iyi de demiş.
http://lutfibergen.blogcu...y-ve-anadoluculuk/8836842
bazı yobazların bilip bilmeden madımak olayından ve kahramanmaraş olaylarından sorumlu tuttuğu, halbuki yazılı ve sözlü ifadelerde herkesin "bir genç taşın üzerine çıktı ve bize güzel şeyler söyledi. biz kardeşiz, bizi birbirimize kırdıyorlar sakın oyuna gelemeyin." şeklinde ifade verdiği sivasın yetiştirdiği, darbe döneminde iskence gören, yıllarca hapiste yattıktan sonra aklanan ve pardon denilen mhpden ayrılırkende inanmadığım davada milyonlarca insanla yürüyeceğime inandığım davada tek başıma yürürüm diyerek bbpyi kuran türk siyasetinin yetiştirdiği en dürüst, en delikanlı siyaset adamı. 17. şaibeli kazasında yaşamını yitirmiştir. türk milletinin başı sağolsun.
koca reis.
adli tıp raporuna göre daha havadayken zehirlenmiş. yetmemiş helikopteri düşürülmüş. yine yetmemiş yeri tesbit edildiğinde saklanmış. bu ne kindir. bdp nin sağa sola saldıran salyalı milletvekillerine o kadar müsamaha varken anadolunun dürüst aslan milletvekilini öldürmek için bu saldırı niye ?
iyi işler cezasız kalmayacak demi, devletin derin işlerinde çok şeyi bilmek suç değil mi ?
allah rahmet eylesin muhsin başkanım.
naaşına yapılan otopside kanında karbonmonokit bulunan rahmetli bbp lideridir. aynı şekilde pilot ve iha muhabiri ismail güneş'de de oran çok yüksek çıkmış. demek oluyor ki; bir şekilde helikopter içinde soba zehirlenmesi gibi zehirlenmişler. pilotta kendini kaybedip dağa toslamış. iha muhabirinin telefon görüşmesinde, "neredeyiz bilemiyorum?" şeklindeki sözleri de bilinç kaybının delili olabilir. inşallah suikast aydınlanır ve ailelerinin bir nebze de olsa gönlü rahatlar.
yıllar önce onlarca insanı öldürdüğü şehirde donarak ölmüştür. üzüldük mü? tabiiki hayır.
öldüğü ilk günden beri öldürüldüğüne inandığım kişi. evinden bilgisayarının çalınıp bir gün sonra bahçesinde bulunduğunu işittiğimden beri diyeyim... ama kim ve neden?

onu bilmiyoruz işte..
iftiralara uğrayan kişidir. adam gibi adamdır.

suikasta kurban gitmiştir.

ruhu şad olsun.
köpeklerin hala rahat bırakmayıp arkasından havlamaya devam ettiği adam. ama olsun arkasından köpek sürüsü havlamayan kurt, kurt değildir.
kim yada kimler tarafından, neden ve nasıl öldürüldüğü asla bilinemiyecek siyasetçidir.
her daim özlenecek olan siyasetçi, politikacı. gerçek türkiyeli, vatan sever.
her daim özlenecek hakkaten, az önce sobayı tutuştururken aklıma geldi özledim valla...

(bkz: maraş katliamı)
namı diğer muhsin printeroğludur.