bugün

adamımdır ama mühendis olması beni düşündürmüyor da değil hani
nick seçimiyle beni yerlere yatırmış ama güldürürken de düşündürmüş * yazardır
Yeni tanışmamla birlikte kafa dengi olduğunu anladığım yazar.

(bkz: Dört dörtlük insan)
mühendisim lütfen alayın beni biraz kız gönderin bana anlamına gelir.
azılı ve harlı muhabbetçi! engin bilgi birikimi ve über mizah anlayışıyla inanlımaz entryler giriyor. böyle devam ederse şükela butonuna ambargo koyması kaçınılmaz. entrylerini alfabetik sıraya göre dizip, mini sözlük olarak bastırma niyetindeyim. zira öğreneceğimiz çok şey var üstattan.
her an potansiyel enerjisini, kinetik enerjiye çevirebilecek, duruma sahip insanların haykırışıdır.
yaşı 52 , bizim üst komşudur. fotoğraftaki de onun üniversite okuyan oğludur.
entrylerinden anladığım kadarıyla inciden sıkılmış,"uludağ sözlüktede kaliteyi düşüreyim" düşüncesinde olan,üzerinden inci sözlük ergenliğini atamamış yazarcıktır.
(bkz: mühendisim ama iyi biriyim) ya da

(bkz: mühendisim ama tedavi görüyorum) başlıklarını kendisine hediye ettiğim yazardır. ben de tedaviye cevap veremedim ama zararsızım.
an itibariyle çaylak olmuştur. ve 40 karakter sınırına takılmaktadır.
koca okulda herkes kantinde kahkaha atarken dersin sonunda sınıfın ileri zekalılarıyla boş bi sınıf bulup konuları tekrar etmekdir.
Hem neslimiz,Hem mesleğimiz aynı.*
Bundan sonra kendisini yakın markaja alıyorum.
suratıma her daim soru soran gözlerle bakan insanlara ve pistteki işçilere beni de anlayın dercesine boş gözlerle verdiğim cevaptır. mühendisi mühendis anlar, seni anlıyorum boşver kasma.
hoş milyon tane adam mühendislik okuyor ve binlerce mühendis var, o halde bizi çok kişi anlıyor demektir.
(bkz: #10648958)

başlık-entry-nick uyumunun getirdiği şukuyu kapmış yazar..
güzel insan. bir nevi bacanak. öyleymiş yani.
abazayım lütfen anlayın beni ile eş anlamlı olan cümle.
nickiyle beni çok güldürmüştür. ayrıca evet bizi anlamak için özel bir çaba gerektiği konusunda aklımı başıma getirmiştir. hayır ben ble beni anlayamıyorum ki gelip başkası beni anlasın.
5. yıl zirvesinde tanıştığımı sonradan fark ettiğim yazar...

nick kartımı veren kişiymiş meğerse...
kültürlü nesildaşımızdır hoş gelmiştir.
durduk yere onun bunun kızını isteyip ret cevap alan, bu sayede bütün kezbanların poposunun tavan ile temasını sağlayan yazar.

(bkz: beni ne doktorlar ne mühendisler istedi)
(bkz: #10404112)
ben bir ateistim hepsi bu tarzında bir nicke sahip olan yazar. *
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
mesaj kutuma fetullah ile alakalı bir ton mesaj yollamış kendisi.. yanlış kişi ile tartışmaya çalışıyorsun dedikçe yeni mesaj yazıyor ya sarhoş ya sorunlu kendisi. nefret ettiğim bir adamın fikrini mi savunduğumu sandı ne yaptı anlayamadım kendisini.
meslektaşımdır. hoş geldin.
kendisine seni çok iyi anlıyorum demek istediğim yazar.