bugün

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem ince'nin dün ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Duran ve yardımcıları görevden alındı. Duran, "Sayın Muharrem ince'yi okula almamam gerektiği konusunda talimat verdiler. Ancak ben bunu kabullenemedim. Açıkça söylemek gerekirse dünkü olay ipimizi çekti" dedi.

görsel

haberin detayı;

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
bunu yapanların " demokrasi gelecek " demeleri de ironi.
saçmalamayın yaaa diktatörlük olsa böyle mi olurduuu.

(bkz: taraf olmayan bertaraf olur)

bu bile değişti. artık taraf olmanız da kesmiyor herkes bir tarafta olmak zorunda. yoksa ekmeğinizden bile olursunuz.
onurlu bir vatandaşa denk gelmek keyif verdi..

her makam sahibi böyle olsaydı hiç bu durumlara gelinmezdi zaten..

neyse, bitecek bu dönem de artık..

muz cumhuriyetinde yaşandığını düşündüğüm bir olaydır, ileri demokrasinin türkiyesinde yaşanmış oabileceğine ihtimal dahi vermiyorum..
Bu sportmence ve centilmence yapılan bir müdahale değil. Bu belaltı vuruştur. Bu tip hareketler muhalefetin önünü açar. Hiç şık olmamış. Zaten 16 yıldan beri iktidardaki bu kafa sayesinde memlekette muhalif kesim iktidara düşman oldu. Hatayı önce kendinde arayacaksın. Chp halka şöyle zulmetti böyle zulmetti deyip artislik reklam yapmak kolay tabi.
ileri demokrasi eseridir.
siyaseti liselere kadar sokacaksın,
18 yaşında kıçını silmeyi öğrenememiş hiçbir birikimi ve liyakatı olmayan bb' yi miletvekili yapacaksın ama cumhurbaşkanı adayını üniversiteye sokmayacaksın.

not: bu ayıp sizin 7 ceddinize yeter.
bu nasıl bir zihniyet ya?
orası siyaset meydanı mı lan. memurluğu da düşürülmeli bu koministin.
Muharrem ince'nin her soruya akıl, mantık, sükunet ve öğretici tavrıyla cevap vermesi erdoğan'ı delirtiyor, çıldırtıyor. ince'ye dokunan herkesi ya görevden alıyor ya da linç ettiriyor. Seçime kadar daha neler yapacak bakalım.
Anlayamadığım birşey var yazıda.
Sayın dekan telefonla arandığını, 'Şöyle başarılısınız, şöyle güzel şeyler yaptınız' diye. Sonra da 'YÖK başkanı sizin görevden ayrılmanızı istiyor' dendiğini söylüyor.
Anladığım kadarıyla işten atılmamış, istifaya zorlanmış.
anlıyamadığım şey, niye birileri rahatsız oldu diye istifa ediyor ? Niye işi inada bindirip, varsa geçerli sebebiniz siz işten atın, ben istifa etmiyorum diyerek hakkını aramıyor ?
Sonuç olarak başına geleceği biliyordu ve buna hazırlıklıydı.
o dekanı alnından öpmek lazım. dikta rejimine boyun eğmeyen onur şerefli sayılı insanlardan.
sonra da dikdatör diyince kızıyorlar.
Muharrem ince'nin ziyaret ettiği 'SoloTürk' pilotlarının gösterisi iptal edildi.

görsel

haberin detayı;

http://www.mynet.com/habe...si-iptal-edildi-4146252-1
Ellerinden öperiz hocam. Yerine gelecek köpeği kimse siklemez zaten rahat ol.
Bunlardan gelicek demokrasi amerika'dan gelsin.
yakıt parası için iban versinler de ateşleyelim bir şeyler..

başka çaresi yok finanse etmeden olmayacak bu iş..

yarın miting için kullandığı havayolu şirketine ceza, uçağa ceza, pilota işten çıkarma vs de getirir bunlar..

neyse paraları verelim de seçim seçim diye işsiz ordusuna işsiz katmayalım..

ha bu arada onursuz, şerefsiz fedöcüler burda mı?