bugün

Yahu tamma ince olmasın, akşener olsun.

Olur olur, akp den bıkmış sağcıların oy verebileceği bir parti var artık. Tahminden fazlaysa bu insanlar, akşaner inceyi geçer.

ince de 2. Turda akşeneri desteklerse akşener olur.

Bir şeyler değişsin artık sıkıldık!
25 haziranda rte gene c.başkanı olursa

göreceğimiz döviz rakamlarına inanamayacağımız gerçeği.
olması için mantıklı nedenler görürken, olmaması için hiç bir mantıklı sebep göremiyorum.
Parti başkani yapmadiklari adama, cumhurbaşkani olsun diye oy istiyorlar.
Garibim muharrem seçimden sonra, işkura işsizlik maaşı için başvuracak.
görsel
muharrem ince bu ülkeye fazla, olmasın cidden. Boşuna 1 yılda 20 yıl yaşlanmasın, uğraşılmaz insanlarla.
25 haziranda kaçınız nickinizi değiştirip geçmişinizi silme çabasına gireceksiniz bakalım.

gerçi atechso denen zavallı birkaç ay öncesinden başlamıştı kutlu davasını satmaya, 25 haziran da en kral chp'li olur.
la ne mal adamlar var ya sıkıldık artık yönetim değişsin nedir a.q bi gidin arkadaşım. bu dengesiz kavim oy kullanırken o piti piti mi yapacak anlamadım ki.
o zaman tamam.
ak parti iktidara geldiğinde bebek- çocuk olanlar şimdi büyüdü seçmen olma yaşına geldi, evet akparti iktidarı dışında bir türkiye'de görmediler mukayese etme imkanları yok o yüzden ama mevcut iktidarın gençlerin gerçeklerinden, hayatlarından ve kurdukları hayal ettikleri dünyadan uzak ve dayatmacı politikaları olduğunu igörüyorlar. akpartinin, erdoğan'ın iktidarda olduğu bir türkiye'nin gençlere hiçbir şey vaat etmediğinin farkındalar.

akpartiyi iktidara dar dünya görüşlü, muhafazakar, görece yaşlı seçmen kesimi getirdi ama emin olun akpartinin iktidarını yıkacak olanlar dünün çocukları, bugünün gençleri.

gençlere güvenin.
olur veya olamaz orasını bilemeyiz ancak bir gerçek var ki kemal kılıçtaroğlu'nun inceyi harcaması kendini yakmamak için inceyi yaktı.