bugün

Mendiline nur vurmuş bakın.
ironi neydi ironi emekti.
süpper ironi.
ben birşey demiyorum. görüyorsunuz. mükemmel.

not: fikir harika ama bira nerde ?
özal' ı öldürünce keyfindendir.

görsel
fotoşokok.
akşenerin şansını artırmıştır.rteden gelecek oyların cesareti de arttı.artık akşener her yerden oy alır hale geldi.sağolsun kemal.hemen seçim kuruluna koşup 100000 imzayı 900000 yapıyorum.
gerçek olsaydı ince'ye sempatimin arttığı olay olurdu.
Kendi yaptığınız esprilere başkaları iplemiş gibi numaradan bozulma nerden çıktı aq.
bir kahkaha attırmıştır. herkes namaz kılıyor muharrem ince nin tipe bak hahah. ancak bu kadar saçma bir photoshop olabilirdi.
Cami' de fitness yapan dedelerden sonra en ironik cami-siyaset ironisi. Photoshop' ta olsa güldürükçü.

Not: ayakkabı konusu da eklenseydi tam akp kafası olduğu tescillenirdi.
Üzüleceksin biliyorum ama nasa yine mars' a araştırma roketi göndermiş.
Şu Ak'lı insanlar fotoşop falan yapmaya kalkışmasın ya. Çok belli ediyorlar kendilerini çünkü.
yani taraftarlarinin yapıp sonrada bunlar böyle diye ortaya düştükleri hede. yani bu kadar olabilir.
(bkz: çok fazla misvak okuyorsun azaltmalısın).
ulan şaka gibi memleket şuna sadece gülüp geçemiyorsun , kaç kişi inanacak diye bakıyorsun .
(bkz: öyleyse oylar akşenere)
Fotoşok.

Montaj.
Çok güldüğüm fotoşoktur. Biraz daha zorlasalar imam da eşlik edebilirdi muharrem ince'ye.
chp'lilerin hızlarını alamayıp kendi elemanlarını da fotoşoklaması olayı. Sonra da takan, inanan, üzerinden konuşan varmış gibi tribe girmeleri.
Buna halen inanan insanlar varya. Gerçekten şaşırtıcı.
bir insan hangi mantıkla camide halay çeker, canı halay çekse açar evde müziğini çeker halayını olmadı sokakta çeker de neden cami de çeksin, fotoyu gören insan bunu sorgular ve mantıklı olan zaten inanmaz. yani buna kim inanır ki demek isterdim ama maalesef bizim ülkede inanacak en az %20 var, hatta malum şahıs söylerse bu oran %50 yi bile zorlar.