bugün

Bir muharrem ince beyanı.

Bu kez ucunu biraz kaçırmış evet.

görsel
Turkiye'ye şeriat'i bunlar getirecek.
Sahilde içtiği birayı da abdestliyken mi içti acaba?
Adama soru sormuşlar cevaplamış durduk yere söylememiş ki bunu neyini abartıyorsunuz? Sonuna kadar ince hiçbir açığını bulamayacaksınız.
vallahi de billahi de şunu sağ partiden birisi söylese "din" üzerinden prim yapıyor derler. Ama bu sol güruh, öylesine at gözlüğü sahipleri ki, bunu göremezler. Neyse, Allah erdoğan'dan razı olsun. bunlar allah'a el açmayı, abdest almayı öğrendiler. uğur dündar bile. kıskıskıskıs
Atma Muharrem din kardeşiyiz.
Ayrıca senin abdestinden bize ne yahu, seçim zamanı din jokeri kullananlara karnımız tok, bu vizyonla evliya olsan da sana oy yok.
Okul yıllarındaki lakabı hacıymış Allah kabul etsinde,hayırdır seçim zamanı dini kisvelere büründünüz çık hiç yakışmıyor üstünüzde sırıtıyor.
evet bende 3 güne bir hacca gider gelirim muharrem.
abdestinden bize ne.
ne yapacağım abdesti ben.
işten güçten bahset bana.
Yeter artik ya.

Dini bir rahat birakin. Bana ne senin abdestliginden.

Iyi gidiyorsun sayin ince ama gözünü seveyim boyle sacma konusmalarla rte'ye puan kazandirma.

Hic gitmedigin kadar cuma namazina gidiyorsun secim doneminde, yapma. Icinden gelmeyen bir seyi sirf oy icin yapma.

Halk zaten samimiyetini anlamayacak kadar aptal degil. Inancin beni ilgilendirmez ama ramazanda alkol alan bi adamsin. Sonra da bu aciklamayi yapman komedi.

Baskanligi elinle hediye edersin ya aksenere ya da rte'ye ama en cok rte'nin isine yarar benden soylemesi.

Bu yuzden icindeki kilicdaroglu maskesini cikar. Bu tur gaflari anca o yapar.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
Olay ne hiç bir fikrim yok, ince böyle bir şey demiş midir, dediyse neden demiştir bilemem.

bence adam boy abdestinden bahsediyor gençler ve ben inanarırım abdestsiz sokağa çıkmadığına. Gerçi bundan bize ne orasını çözemedim ama yapacak bir şey yok.
bende çıkmıyorum neye şaşırdınız lan çomarlar , her sabah zaten bizler banyo yapıyoruz, o sırada boy abdesti de alıyoruz . ama metrobüste yanımda at gibi kokan bir sürü abdestsiz çomarı , miting miting gezerken görüyorum. Sen kendine şaşır yıkık.
Sizene milletin içkisinden rakısından.