bugün

muhammed varken allah insanlarla iletişime geçiyor ve mesajlar yolluyordu. nasıl sevişeceğimizi, neyi yiyip neyi yemeyeceğimizi söylüyordu. ancak muhammed ölünce allahtandan da hiç haber alınamadı. onca yıldır orada napıyor acaba? neden bizimle hiç iletişime geçmiyor.
Uyku saatini kaçıran çocuk.
son elci sana ne cagristiriyo acaba.
(bkz: cehalet kokan yazılar)
belki de botları batırmakla meşguldur .
(bkz: bir ateist olarak sus)
Kimse yazamayacak ben yazayım bari.

Muhammed in üçkağıtçı olduğunu gösterir.
biz allah tan her gün haber alıyoruz. sana küsmüş demek ki.
Bu peygamberimizin son peygamber olduğunu açıkça bildiren bir durumdur. Ve peygamberimizden sonra başka peygamberin gelmeyeceği de açıkça bize anlatıldı.
muhammed'in vefatı sonrası bunalıma girdiğini düşünüyorum.
Anımsattı.

görsel
Bütün gün dinle dalga geç geç sonra bize neden saygı duymuyorsunuz! var mı böyle ikiyüzlülük...
yalan haberdir, tanrıdan haber alanlar(!) her devirde mevcuttu halen vardır.

örnek olarak hz. iskender evrenesoğlu'nun canlı yayında vahiy almasının görüntüleri internette mevcuttur.
görsel
Oruç tutuyorum, saygı duy!. Namaz kılıyorum, önümden geçme, saygı duy!. En yüksek desibelden hasta mısın? bebeğin var mıdır? bir şey mi çalışıyorsun? sormadan aralarında 500 metre olmayan 3 camiiden aynı anda bir mahallede ezan okuyorum, saygı duy!. Dört karım var, saygı duy!. Bu müslüman kardeşlerimiz hep kendilerine saygı duyulmalarını bekliyor da, bir kere de başkası bir sivri çıkış yapmış. Sen de buna saygı duy şekerim. Bir kere saygı duy!
eyleminde samimi olan herkesin allahı yanı başında bulacağını bilmesi gereken durumdur..
Belki de sizin gibi putperestler yüzünden insandan umudu kestiğindendir. Senin gibi ite vahiy mi gönderecekti? Attığı kemiklerle biraz oyalan bakalım. Çok yakın da bileceksin, kimmiş doğru yolun yolcuları? kimmiş haddini aşanlar?
Hasan Mezarcı var ya.
Çünkü Yaratıcı insanlardan ümidini keseli çok olmuştur. Şu an kim bilir hangi boyutta zeyd'in karısına kapı açtırıyor. Eyvah eyvah dedikodu çıkacak gene, helal kılayım bari diyecek.
(bkz: offline)