bugün

kaç kere yemin ettim
kaç gönüle de girdim
sensiz yapamıyorum ahh
bak yine geri geldim

dizeleriyle beni benden alan türk sanat müziği ustası.
kristal berraklığında ki ses.
1958 doğumlu ses sanatçısı.
dün trt'de yayınlanan konserindeki uzun konuşmasının bir kısmında "ben sevgili muzonuz" diyerek seyredenleri dumura uğratmıştır.
michael buble'nin yaptığının aynısını, ondan yıllar önce yapmıştır. ama çok kötü yapmıştır. hele sesi o kadar dar ve kulak tırmalayıcıdır ki... ikide bir detone olur. falan filan...

gereksiz kadın.
michael buble'nin yaptığının aynısını, ondan yıllar önce yapmıştır. ama çok kötü yapmıştır. hele sesi o kadar dar ve kulak tırmalayıcıdır ki... ikide bir detone olur. falan filan...

gereksiz kadın.
(bkz: yandaş)
çok sevdiği muazzez abacının adını ve yine çok sevdiği bülent ersoyun soyadını alarak kendine sahne adı yapmıştır.
barış manço şarkılarının katili. tam açacağım can bedenden çıkmayınca şarkısını barış manço'dan ama aklıma bu kadının yorumu geliyor ve şarkıdan soğuyup vazgeçiyorum. ne günahı vardı o güzelim şarkıların be ablacım? keşke hiç bulaşmasaydın.
ankara gece klüplerinden sanat hayatına atılmış türk sanat müziği sanatçısıdır. unutulmakta olan eski muhteşem türk sanat müziği şarkılarını 'nostalji serisi' albümlerle tekrar türk halkına hatırlatan saygıdeğer insan.

düşünün bodrum'dasınız, akşam üzeri ve hava yavaş yavaş serinlemeye başlamış, batan güneşi izliyorsunuz bir yandan. masanızda sevgili dostlar ve rakı. muazzez ersoy ''duydum ki unutmuşsun'' şarkısını söylüyor. zamanın durduğu andır. yok böyle bir zevk.
(bkz: 14 eylül 2012 muazzez ersoy etimesgut konseri)
2006 yılından bu yana bm mülteciler yüksek komiserliği'nin türkiye'deki iyi niyet elçisidir.

görsel

(bkz: unhcr)
türk milliyetçisidir.

görsel

görsel
türkçüdür türkçü.

https://www.facebook.com/...deo.php?v=183490335119643
küçüktüm o zamanlar, ilkokula falan gidiyordum. teyzem bekardı o zaman tabi. gece radyoyu açık bırakıp yatmıştık. bütün gece muazzez ersoy çaldı. benim o zamandan aşktan sabıkalı olacağım belliymiş. gizli gizli ağlaya ağlaya uyumuştum o gece.
lider devlet bahçeli'ye jest yapmış sanatçımız.

şöyle bir de bozkurt yapsaymış tadından yenmezmiş vallahi *

https://www.facebook.com/photo.php?v=572949616081162
götü kıllı ünlüler başlığı altında ismini yazdığım şarkıcı. 2 dakka sonra silindi. ve gelen açıklamada ağır hakaretten dolayı yazıyordu.

hamiş 1: ağır hakaret derken?

hamiş 2: benim bildiğimi, sözlük yetkilileri de mi biliyor? siz anladınız??????

hamiş 3: cevabınızı bekliyorum.

hamiş 4: öperim.
çok yaman bir müzik kasedi çıkacağı iddia edilen sanatçı.
yutubu sallar diyorlar.
Nam-ı diğer hatice yıldız levent.
Bundan on yıl kadar önce , uçakta çocuğu ağlayan kadına susturun şunu, biz senin çocuğunu dinlemek zorunda mıyız diye kızan ama çocuğun annesinden, biz de sizin sesinizi duymak istemiyoruz ama hangi kanalı açsak siz çıkıyorsunuz cevabını alan şarkıcıdır.
24'üncü albümünü çikarmak uzere olan 56 yasindaki sanatci. Dalga gecilen nostalji 1-12 albumleri 90li yillarda 11 milyon satmıştır.
özlemesende özlüyorum...
hiç gelmesende bekliyorum..
rüyamda seni görüyorum..
hala seni cok seviyorum..

beni derinden etkileyen sarkıyı seslendiren sanatcımız.
saatler önce kaldırıldığı hastanede vefat etmiş olan sanatçımız. allah rahmet eylesin. yakınlarına büyük sabır diliyorum.
sesi güzel olan kadın. evet.
şoförüne aşık olmuştur.

http://www.posta.com.tr/m...ldu-.htm?ArticleID=339306