1. ?.
  msn de:

  +selam
  +nbr?
  +?
  +) ve bir sürü sembol, şebek varken; özel mesajda güzel bir görünümle anlatılmak istenen anlatılır, kişi yorulmaz.
  1 -4 ... fuzuli
 2. ?.
  msn microsoft network'tur. ozel mesaj ise jsp, php, asp gibi serverside scriptleriyle implemente edilebilen statik bir iletisim yoludur. ozel mesaj dinamik olamaz mi, az daha gelistirilerek tas bile catlatilir.
  2 -1 ... revolter00
 3. ?.
  msnde biriyle agiz-yuz kufrederek tartisabilir, kavga edebilirsiniz. ancak ozel mesajda kufrederseniz, sonunuz x nesil silik ile olabilir.
  1 ... limon cicegi kolonyasi
 4. 1.
  (bkz: özel mesajla rekor kırmak)
  1 ... samedey
 5. 2.
  $ununla pek alakası olan ve özel mesaj fasilitesinin kazanacağı brinci geleneksel pilav günleri. (bkz: bir takim yazarlarinin entel gorunme cabalari)

  peki neden böyle bi' bkz. ucuzkenar ucgen dediğinizi duyar gibiyim, kulagım ka$ındı. $ey yüzünden $imdi misal hatun ki$isiyle mesajla$ıyorsanız ve gelip size sürrealist akımın insan psikolojisi üzerindeki etkileriyle anar$ist yapının alakası adlı bi' konu üzerinde iki kelam etmenizi isterse, msndeki gibi apı$ık kalmazsınız. wiki'ye falan girer yazarsınız bi' $eyler olmadı benim entarileri vopy paste yapar ortamı yav$aklığa vurursunuz, ama msn'de bunu yapamazsınız i$te canlar hemen cevap yazmak gerekir bazı bazı, kalırsınız öyle. böyle yani.
  ... ucuzkenar ucgen