bugün

nick:osman
meali:her bi şeyin altında anlam arayan aramaya gönül vermiş kişilere sesleniyorum ben buradan aslında gizli gizli. bakın ben sizin gibi milletin msn nickinin anlamılarını, iletilerinin anlamlarını çözmekle uğraştım sonunda delirdim kendimi osman sanıyorum!
nick : pamuk diye prenses mi olurmuş? prenses dediğin taş gibi olur taş!

meali ; kendimle sorunlarim var, masal kahramanlarina sardim. biri gelip kurtarmazsa cidden meme kıvamı pörsüp pamuk prensese dönücem.
ta$ken atla gel.
nick:birgüninceparmaklıküçükbirelgelipdüzeltecekherşeyibençokayrılıklaryaşadımonuniçinbirleşikyazdımhepsini
Açıklaması: Öncelikle Türk Dil Kurumu'ndan ve kuralcılığından nefret ediyorum, her kelime benim için aşka susamış iki sevgili gibidir, sevenleri ayırmayın! Bende telaşlı penguenler gibi koşup oynamak, mavi ve yeşilin her tonlarında... neyse
SEvişirken son sevgilimi hayvani cüssemle parçalamışlığımdan söz ediliyor. Hatta o kadar dağıtmışım ki etraf Müjde AR'in dağınık yatağından bile daha harap olmuş. TEk dileğim ev işlerine yatkın, kibar, hanım hanımcık, narin bir avradın gelip şu sofrayı ve yatağı toplamasıdır.
meali : uyuyorum ama msnim hala açık çünkü ben çok popüler bir insan olduğumu sanıyorum arkadaşm cokmuş gibi davranıyorum oysa ki evde bilgisayar başında oturmaktan başka yaptığım bir şey yok.
ileti, yada nick: ay ken nat sipik engiliş, if yu sipik engiliş yours emesen fak yu.
meali: türkçe dururken msn de bile bana ingilizce şov yapan kişilerden nefret ediyorum.
nick: sünger beyin kare pantolon
meali: kare pantolon giyen, sünger bobu hala izleyen, final dönemindeki öğrenciyim.
nick:gitmeye gücüm, kalmaya cesaretim yok.
anlamı:terk ettin ama unutamıyorum ben seni. unutmak da istemiyorum aslında seni.ama geri gelsen yüzüne bile bakmam...
rumuz:crazygirl

olası anlamı:hiçbir çılgınlığım, deliliğim yok aslında, kendi halinde, sakin, utangaç, sessiz birisiyim. çok da monoton bir hayatım var ama bunlar prim yapmıyor. olur da safın biri kanar, ilgilenirse benimle ihya olacağım. hadi ne duruyorsun saf arkadaşım, at bir ileti çılgınlar gibi çetleşelim...
bir de yurtdisinda kendince sekil bi yere gittigini dusunen herkes o mekani taki yapar nickine , bu da baya bi gormemislik ornegidir ..

mustafa-in USA
nazan-NY city
kaan-her yol sydney vs vs .. isimler degistirilmis olmakla beraber tamamen gozlemlenmis nicklerdir .
nick : preferentemente.importado por c.barbera cavera sa registro sanitario...mercancia higos lerida antes de noviembre

meali : bi boktan caktigim yok, copy paste ustasi,rampalarin hastasiyim.
anlamini sorcak olursan zaten yersin engeli.
nick: Ağır işçi

meali: tornacıyım aynı zamanda sevgi anlaşmak değildir mühendis de sevilir.
ileti - her şeyi bilen adam.

meali - o kadar ukalayım ki insanlar bana bişey sormaya korkuyor, o yüzden böyle yazdım. götüm göklerde geziyor, kim bilir kimlere veriyor ama bundan sanane. burnumun yüksekliğinden gölge aramama gerek yok. salağın tekiyim.

not: eski patronumun iletisi.
yüzde 25 sarisin*, yüzde 25 asik, yüzde 25 güzel, yüzde 25 tatli = yüzdeyüz *
meali: beni bir görseniz, vaaar yaaa dibiniz düser! ama basim bagli benim! tamammm miaa?! yine de dis görüntümle ilgili gelebilecek iltifatlara hayir demem beyler.
fazla sigarasi olan var mi?

meali: sigara bitti, harman kaldim disari cikip almaya üseniyorum.
nick : yha taam kisim cofdurmuuyoruam kaldirimhan i. umrumda da diiill hiih.

meali : hala anlamadim.
-Beni kaybetmeyi seceni ben kazanmak icin ugrasmam
Meali:Millete ayar cekmek istiyorum ama bir turlu basaramiyorum. O yuzden msn uzerinden ayar icerikli mesajlar veriyorum.
-seven sever sevmeyen defolup gider benim dunyam her turlu doner.
meali:Cok yalnizim lan.
- if you love tobe fucked, if you fuck to be loved
meali: türkçeye çevirip çok rahat anlaşılabilir. sevgilinin terketmesinden sonra yazılabilecek güzel bi nickdir.