bugün

herhangi bir sebepten dolayı microsoft'un bu yaygın hizmetini kullanmayan insandır *..
(bkz: tüm okul arkadaşlarını msn den silen kişi)
yahoo, mynet, ıcq falan kullanan insandır kanatindeyim. çünkü çetleşmeyen insan düşünemiyorum. *
oturup kendisinin kodladigi veya hazirda yapilmis olan java, php ..vb. tabanli web eklentilerini aninda mesajlasma araci olarak kullanan insan cesididir.
(bkz: insanı göbekten güldüren entryler)
gaim, kopete vb. kullanan insan olabilir.
gtalk kullanıyor olması muhtemel insan modeli.
bilgisayarı msnde durmadan hata veriyorsa eski model olduğu için msn kullanmıyor olabilir.
skype kullanma ihtimali bulunan insandır.
msnine forward mailler vasıtasıyla bulaşan parazitlerle başedemeyip adresini kapatmak zorunda kalıp msn'e tövbe eden kişi de olabilir. *
sanal seks yaparken msnden başka programları kullanan insandır.
(bkz: araç değil amaç önemli)
daha internetle tanışmamış kişidir.
ozenilen insandir.

(bkz: msn in bagimlilik yapmasi)
fark yaratan insandır.*
imrenilesi insandır. * * *
(bkz: msn engelliler derneği)üyesi olup artık gerçeği kabullenmiş kişidir.
sadece acil durumlarda kullanan insandır. kırk yılda bir açar. msn dışında hatırlamayan insanların farkındadır ve "msn kardeşliğine hayır" der. telefonla aramayan, sadece patates suratlı bir smiley ile sevgi gösteren insanlardan da hoşlanmaz.
fark yaratan entellektüel insandır. cep telefonunuda ihtiyacı kadar kullanır. küreselleşmemiş doğal insandır.
bu şartlar altında hava solumayan insan gibi geliyor bana.
sanal dünyadan uzak, gerçek hayatını yaşayan insandır.
amsn kullanması da muhtemel insandır.
Akıllı insandır.
ulaşılması zor insandır. Telefonla ulaşmaya cesaret edemediğimiz kişilere msn gibi programlarla daha rahatlıkla ulaşma şansımız bulunmaktadır.
yaklaşık 4 aydır içlerinde bulunduğum insanlardır. eksikliğini çekiyor muyum? zerre çekmiyorum. subjektif entry yazmanın amına koymak mıdır yaptığım? aynen öyledir. pişman mıyım? değilim amk.
windows communication platform error belasından sonra tövbe edip skype'a geçen bir insan olabilir.*