bugün

entry'ler (57)

yaran facebook grupları

http://www.facebook.com/group.php?gid=48255689276

annelerin sormaktan bikmadigi sorular

sigaraya başlamadın değil mi ?
O arkadaşın kimdi,dersleri nasıl ?
Evde misin?
Veli toplantısı ne zaman?

yaran isimler

ötügen
tek geçerim.

su gibi

yayında yapılan düğünleriyle beni benden alan program.bildiğimiz düğün yapılıyor,göbekler atılıyor,halaylar çekiliyor.sonra düğüne ara veriliyor.gelinle damat ezik büzük tabureye oturtuluyor.ve bu arada songül karlı ve uğur arslan iki kişiyi daha tanıştırmaya başlıyorlar.
kız istenmesinden bahsetmiyorum bile.

asla aşık olunmaması gereken kadınlar

trip atan kadınlar.

kız gören penis replikleri

-seksten soğudum.

aşık olduğunu anlama yolları

bunu bulmak için bu başlıkta yazılanları okuyorsan evet.yorma o güzel kafanı *

herkesin yuksek not aldigi sinavdan elli almak

ben gerizekalı mıyım ? sorusunu kendine yönelttiren olay.

erken bosanma sebepleri

erken evlenme.

seni çok seviyorum

bazen o kadar anlamsız ki.bazense herşeyi değiştirecek kadar önemli.

uçuk

sayesinde kendimi ucube sandığım lanet şey.yolda yürürken gören küçük çocukların dehşete kapılmasına yol açıyorum.

minibuse binmekten cekinen cinsler

bazıları minibüse el hareketi yapıp durduramadıkları için binmekten çekinirler.*

emo nun açılımı

emrah mode on *

facebook kullanmamak

yadırgayanları anlayamadığım şey.çevremdekilerin ilişkileriyle,fotoğraflarıyla,arkadaşlarıyla,kimin bana baktığıyla,saçma salak gruplarla ilgilenmeyipte dışarı çıkıp bütün gerçekliğiyle kendi hayatımı yaşamanın ne kötü yanı var ?

msn de sevgiliyle ayrilmak

şehirlerarası yaşanan bir aşkta -ki zaten msnde başlamıştır, msnde bitmesi de doğaldır.

hayır diyen kızın sonradan çıkması

sağdan soldan kendini ağırdan sat, istesen bile salağa yat diye duymuş gereksiz nazlanan kız.

insanın en mutlu olduğu an

öznel bir yargı.mesela benim için 1 yıl boyunca hoşlandığım, onun da benden hoşlandığını bildiğim ama nedense ağırdan aldığımız için birbirimizi yavaş yavaş tanımaya çalıştığımız kişiyle sonunda birlikte olmaya karar verdiğimiz o saniye. Konuşmadan verilen karar *

izmir tarihi havagazı fabrikası

cafesi ve ortamı gerçekten güzel herkesin gitmesi gereken bir mekan olmuş.

yemekteyiz faruk

sinir bozucu sırıtmaya sahip adam.

öğrenci evinde yaşanabilecek en dumur olaylar

hırsız için hazırlanan (hoş tek göz odalı fakirhaneden ne çalacaksa) bubi tuzağına kafa güzelken kendi yakalanmak.