bugün

Whatsapp a yazan gördüm ne diyorsun?
tarih olmuştur.
dumanla iletişim kuran dedesine özenmiştir. onlar da dumanla yazardı ama takdir edersiniz ki bir rüzgarlık ömrü olurdu.
artık feysbuk'a taşınan tiplerdir. orada hayatlarına devam ediyorlar. bakalım sırada ne var..
yakında msn tarih olacaktır ve bunlardan da kurtulacağızdır.
vıcık vıcık ve kısa ilişkilerin son trendi.
ergen kişidir.yakın gelecek zamanda bitecek olan söz konusu ilişkisi yüzünden potansiyel sevgililerine de veda etmiştir.
kanımca devamınada şunu yazması gereken tiptir;

"üretim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir"
Herşeyini herkesle paylaşan tiptir. ilerki dönemlerde eş değiştirme fantezisi yapanlar genelde bunlardandır.
ayyyyy çhokkk tadluuuu, demek lazımdır.
"yıllar sonra düzeyli sevgili buldum kutlamadan geçmeyin" iletisi. gece gündüz msnde bu tip.
aylar sonra sevgilisinin kendisini terkettiği tarihi de iletiye yazan garip bir tiptir.bizzat şahit oldum.valla bak.
msn iletisine yapmadığı şeyi yazıp triplere giren tipten iyidir. muhtemelen hayatındaki ilk ilişkisidir yada gerçekten maldır.
Bu tipLer ayrıLınca sıfırLanan kronometre kuLLanır.. Yeni iLişkide yeni zaman tutuLur.. Örneğin: " Lovem'Semram mucks 05.04.2009 <3 " iken ayın 6'sında ayrıLık rüzgarLarı esmesiyLe birLikte: 00.00.0000 şekLindeki tarih geLecekte başka bir kız isminin yanında tekrar saymaya başLayacaktır..
sevgilisiyle hava atmaya çalışan mutluluk gösterisi yapan ezik tiptir. Muhtemelen o sevgiliyi de zar zor bulmustur bu ezik kafayla
bu tipler bir de yanına kalp işareti yaparlar tam olur.
ilişkilerini vıcık vıcık yaşadığını düşündüğüm tiptir. ya da ergen mi demeli, bilemedim ben onu.
(bkz: düşman başına)
xx.xx.xxxx(since) şeklinde de bulunur bu tipler.
kırbaçlaya kırbaçlaya komaya sokup, yoğun bakımdayken tecavüz edip, kıçından gelen kanı vampirlere içirtip leşini köpeklere atmak istediğim insan tipi.
lavaboya gitse ileti halinde bildiren kişidir.
ergendir. bırakın kendine haline çocukluğunu yaşasın.
sanal dünyaya ve cümle aleme ilişki içinde olduğunu belirten tiptir ama sanal dünyanın ve cümle aleminde çokta şeyindedir.
böyle bir arkadaşım olduğu için utandığım durum.
*okuyorsan bunu: ayrıca sürekli değişiyor bu tarihler, ne s*kim aşk bunlar.
üzülüyoruz efendim çok üzülüyoruz.
(bkz: msn iletisi ile hava atan tip) *