bugün

şimdi netten baktım. erzurum a otobus 50 ytl. git gel 100 ytl. bir de orada konakla 100 de ona koy. gel kardeşim, gel aksaraya. orjinal rus 100 dolar hem de bir gece.

not: (bkz: pezevenk değilim)
(bkz: ne kadınlar sevdim aslında online değildiler)
ibraham tatlıseks yorumu : karşıyakada kız vardı da biz mi zikmedik.
kişinin abazing sporunu gerçekleştirme olayıdır.
kars'tan gidiliyorsa pek problem teşkil etmeyecek durumdur.
(bkz: seks uranüs de olsa giderim zihniyeti)
önsevişme esnasında aşkım bir ctrl alt del yaparmısın. orgazm sonrasında da sevgilim bi restart çekebilirmisin gibi cümlelerle süslenebilicek eylem.
erzurum yakınlarinda oturuluyorsa gayet normal tabi.
sonucu merak edilen icraattır. *
adidasın imkansız diye birşey yoktur reklamını gerçek yapan olay.
(bkz: butun vatanda$larin batida oturdugunu zannetmek)
ikamet edilen yer misal bi sivas, bi kayseri ise hiç de problem teşkil etmeyecek olan hadise..

(bkz: sevişmek güzeldir) *
Aklı fikri doğuya hemde doğu insanına çamur atmakla kendini bişey sanan batılı saygı değer arkadaşlarımın başka işleri olmadığı için başvurdukları,tabiri caizse akılları sürekli başka yöne çalışanların fantazilerinden biri.
doğu anadolu da ikamet ediliyorsan normal sayılabilecek bir durumdur. tabi eldeki malzemenin niteliğine bağlıdır.
gittiğin yol kadar götüne penis girme ihtimalinin pek yüksek olduğu bir durumdur.allah muhafaza
aynı dertten muzdarip antalya'ya giden versiyonuna tarafımdan tanık olunmuştur. işin ilginç yanı sevişme efsane değil gerçektir. nerden mi biliyorum?*
-hacı ben erzuruma gidiyor
*noldu lan ne işin var
-burzum gelmiş ehee
*espri yeteneğine ...
-msn'den kız çağırdı ya
*mantığına ...
-ya öyle deme kız çok tatlı
*(kız görüldükten sonra) zevkine ...
değişik bir deneyim olacağı kesindir.

düşünsenize, cillop gibi hatun beklerlen 8 tane çam yarması. hepsi sıra sıra.. gece hava -30 derece. fakat odanın içi..
(bkz: ben erzurumlı bir çay bardagıyam)
teknolojini son nimetinden yararlanmayı bilmeyen insandır. Çükünü scan et, ziple, mail at... oradan download etsinler.
erzuruma gelirde insan bana uğramaz mı? hani en azından cağ kebap ikram ederdim. *
hayat düsturu "vajina çin'de bile olsa gidiniz" olan erkeğin yaptığıdır.
akla hemen erkeği getiren başlık. yani erkek gider, erkektir bunu yapan gibi düşündürtebilir. lakin, günlük hayatımdan çok örnek var. kız taa mersin'den kalkıyor, istanbul'a geliyor, alıyor, gidiyor. *

edit: eksine kurban. ben gördüğümü yazarım tabi acı oldu bu.
aynı şeyi kadın yapsa adı aşk tır.filmlere felan konu olur.
aynı şeyi erkek yapsa adı abazalıktır.sözlüğe maskara felan olur.
düzeltme : imla
bi kızın gerçekten sevişmek için bi oğlanı çağıracağını sanmıyorum, hele de erzurumlu bi kızın, hem de aralarında yüzlece kilometre varken.* *