bugün

sinirden az kaldı bu başlığı msn de aynı iletiyi yazan bir dolu dallama olarak açmama sebebiyet verecek olan arkadaş grubudur.. tam o sırada, sağolsun, josef k, ''hissediyorum çok pis saçmalıycaksın olm bak zaten hazetmiyorum senden bir virgülü yanlış koy atarım siteden..'' şekli bir mesaj attı da kendime geldim..
içine doğmuş..
peki niye bu kadar sinirlendim?.. cevabı şudur:
jumbo!
çok manasız değil mi?.. evet öyle.. bir de bunu büyük harflerle düşünün, sözlük izin vermiyor, malum..
listemde 7 arkadaşımın iletisi bu..
nedir lan bu?.. neyin şifresi, neyin mesajı, neyin paktı lan bu?.. benim niye haberim yok, ne skimse?.. ayıp olmuyor mu?.. osmantan erkır o iğrenç sakalını ne zaman kesecek?.. ya bu 'havuç' denen antipatik genç irisinin rol yapamadığını ne zaman keşfedecekler?..
bu ve bunun gibi sorular sinirlendirdi beni gece gece..
soruyorum ''jumbo ne lan hayırsız?..'' diye böyle hem sempatik, hem ilgili ama hem de aynı zamanda aslında o kadar da sallamayan bir tavırla, aldığım cevaba bak:
''ya öylesine işte..''
lan.. lan pis herif.. kimin arkadaşından neyi saklıyorsun lan?.. seni ben tanıştırdım lan o grupla.. nankör adam!..
jumbo! ne lan?.. sonuna koyduğunuz ünlemi tokatlıyım..
hayır bir de alakasız tipler.. lise arkadaşımla üniversite basket takımından lavuk ne gibi bir ortak nokta kurmuş olabilir?.. ne biçim bir komplo bu?..
alsanıza olm beni de aranıza.. çete misiniz pezevenkler?..

ahanda facebook'ta grup kurdular galiba.. içime doğdu.. josef k'dan geçti bana da..
dışarıdan bakanlara oldukça itici görünen durumdur.
grup halinde gezerken aynı kıyafetleri giyenlerden hiç bir farkları yoktur buncağızların. ne denir allah akıl fikir versin. yazık.
sevgililerin de yaptığı ve böyle olunca daha bi kötü olan durumdur. * bir de profillerine aynı resmi koyanlar var onlar daha itici. daha itici olanı için bakınız bkz:öpüşürken çekindikleri fotoğrafı profillerine koyan sevgililer
"bakın biz sıkı fıkı, birbirini çok seven, tatlı mı tatlı sevgi pıtırcıklarıyız, hatta siz alayınız umrumuzda bile değilsiniz" demeye getiren arkadaş grubudur. gönül hepsini listeden kaldırmayı isterken, beyin "böyle kabul edicen" diye baskıyı kurar.
Photoshop'ta Resmimiz Corel'de Şeklimiz Freehand'de ismimiz Vardır..! ! (Genç Grafikerler) --> (A-12/B) <-- (23.06.2008) *
toplu hareket etmeyi seven gruplardır.
(bkz: sürü psikolojisi) *
bunlar ilerleyen zamanda aynı nargileden içerler, bir sagarayı beraber bitirirler, aynı yatakta yatarlar*. işbu aktivitelerin ilk tohumunu msn'de atarlar bir bakıma. yek vücut olmaya doğru hızla ilerlerler.
güncel Önemli Başlıklar